Cennik instalacji car audio

Cennik instalacji

 

1. Montaż radioodtwarzacza samochodowego

Od 150 zł

Podłączenie radioodtwarzacza do istniejącej w samochodzie instalacji fabrycznej (w cenie nie ujęto kosztów kostek, przewodów, przejściówki antenowej lub ramek, jeżeli są niezbędne do wykonania usługi)

3. Montaż wzmacniacza samochodowego

Od 300 zł

Przymocowanie w wybranym (dostępnym) w samochodzie miejscu wzmacniacza (np. bagażnik lub fotel pasażera) z przełożeniem przewodów połączeniowych (ukrycie przewodów pod tapicerką lub progami). Cena nie zawiera akcesoriów montażowych niezbędnych do wykonania usługi.

4. Montaż kamery cofania

Od 300 zł

Montaż kamery cofania do obsługującego ją radioodtwarzacza (najczęściej jednostki niefabryczne, markowe bądź Androidy).  Montaż w dostępnym miejscu nad tablicą lub montaż ramki z wbudowaną kamerą. Cena jest ustalana indywidualnie przed przystąpieniem do montażu, w zależności od preferencji klienta i nie obejmuje użytego sprzętu (kamera, okablowanie). 

5. Montaż głośników

Od 200 zł

Montaż głośników w fabryczne miejsca przewidziane przez producenta, bez uwzględnienia dystansów, ramek montażowych, okablowania.

7. Montaż tweeterów w słupkach

Od 900 zł

Wykonanie z żywicy, MDFu i innych materiałów zabudowy tweeterów na słupkach przednich oraz ich montaż w samochodzie. Cena ustalana indywidualnie przez przystąpieniem montażu, w zależności od preferencji klienta oraz możliwości montażu wyznaczonych przez konstrukcję auta. Cena zależy również od materiałów użytych do wykończenia.

8. Montaż tweeterów w trójkątach lusterek

Od 700 zł

Wykonanie z żywicy, MDFu i innych materiałów zabudowy tweeterów na trójkątach wewnętrznych lusterek przednich oraz ich montaż w samochodzie. Cena ustalana indywidualnie przez przystąpieniem montażu, w zależności od preferencji klienta oraz możliwości montażu wyznaczonych przez konstrukcję auta. Cena zależy również od materiałów użytych do wykończenia.

13. Montaż radia w niestandardowym miejscu

Od 500 zł

Montaż niefabrycznego radioodtwarzacza i montaż go w innym miejscu niż panel centralny (np. w schowku, pod fotelem itp.)

14. Wytłumienie drzwi

Od 650 zł za parę

Wytłumienie pary drzwi przy użyciu materiałów bitumicznych i dźwiękochłonnych. Cena zawiera podstawowe materiały tłumiących i głuszące. Cena odpowiednio wzrasta wraz z rozmiarem drzwi oraz półką cenową użytych materiałów. 

15. Wytłumienie bagażnika

Od 800 zł

Wytłumienie całej powierzchni bagażnika oraz klapy tylnej. Cena nie zawiera materiałów tłumiących i głuszących

16. Wytłumienie sufitu lub podłogi

Od 1500 zł

Wytłumienie powierzchni sufitu lub podłogi. Cena nie zawiera materiałów tłumiących i głuszących

17. Diagnostyka instalacji w przypadku problemów

Od 100 zł

Dokładne zapoznanie się z zainstalowanym sprzętem, ustalenie dalszych kroków i wycena ewentualnej naprawy.

 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane