Głośniki trójdrożne

Na rynku można znaleźć wiele głośników samochodowych, dlatego dobranie odpowiedniego systemu do pojazdu może okazać się skomplikowane. Jednym z parametrów, który należy przemyśleć, jest liczba dróg. To kwestia bardzo istotna, ponieważ określa, ile głośników obsługuje to samo pasmo dźwięku. Każda częstotliwość ma inne potrzeby, dlatego jeśli cały dźwięk przechodzi przez jeden przetwornik, jego jakość nie jest zbyt wysoka. Najczęściej stosuje się głośniki dwudrożne, jednak coraz więcej osób decyduje się na instalacje trójdrożne. Czym są głośniki trójdrożne i dlaczego warto je wybrać?

Produkty

FOCAL CAR - KIT 165 AS3
Focal Audio

FOCAL CAR - KIT 165 AS3

1 199,00 zł (974,80 zł netto)

MOREL Elate 603 Ti
Morel

MOREL Elate 603 Ti

7 299,00 zł (5 934,15 zł netto)

MOREL Virtus 603
Morel

MOREL Virtus 603

2 899,00 zł (2 356,91 zł netto)

Jak działa głośnik trójdrożny?

W głośnikach trójdrożnych dźwięk jest przetwarzany przez trzy osobne źródła – głośniki niskotonowe, wysokotonowe oraz średniotonowe. Taka konstrukcja pozwala na reprodukowanie bardzo szerokiego pasma przenoszenia, przy jednoczesnej redukcji niechcianych zniekształceń dźwięku. Głośnik trójdrożny umożliwia również na głośne, ale i przejrzyste odtwarzanie niskich częstotliwości. Choć głośniki dwudrożne są najpopularniejsze, to wymagający audiofile zazwyczaj decydują się na urządzenie z trzema drogami. Ich największą zaletą jest doskonała reprodukcja basów, a zastosowana technologia pozwala na odsłuch pełnego, wyrazistego i czystego dźwięku. W naszym sklepie znajdują się najwyższej klasy głośniki trójdrożne. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy od lat tworzą urządzenia doceniane przez klientów. Dodatkowo oferujemy jakościowe sprzęty w przystępnych cenach.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane