>

Filtry

Cena

-

Wzmacniacze samochodowe 5-kanałowe

Wzmacniacze samochodowe 5-kanałowe mogą zasilać cztery kanały (2xstereo) systemu oraz subwoofer. Dzięki odpowiednim filtrom i zastosowanym rozwiązaniom umożliwiają ustawienie pożądanego pasma częstotliwości. Wzmacniacze samochodowe 5-kanałowe mogą napędzać dwie pary wysokiej jakości systemów głośnikowych, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej mocy subwooferowi, a co za tym idzie - podnoszą wrażenia słuchowe w samochodzie na nowy poziom doskonałości.

Unikalne technologie

Wzmacniacze samochodowe 5-kanałowe wykorzystują nowoczesne i unikalne technologie. Potrafią wygenerować mnóstwo mocy o wyjątkowej skuteczności, a jednocześnie nie zużywają dużo energii. Duża ilość kanałów pozwala na pozostawienie wolnych wejść, które w przyszłości można wykorzystać na podłączenie dodatkowych głośników. Wzmacniacze, dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości komponentów, przejawiają bardzo dużą odporność na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.

Produkty

ALPINE - PDX-V9
Alpine

ALPINE - PDX-V9

2 999,00 zł (2 438,21 zł netto)

ALPINE - X-A90V
Alpine

ALPINE - X-A90V

2 599,00 zł (2 113,01 zł netto)

Niewielkie urządzenia, o wielkiej mocy

Oferowane wzmacniacze samochodowego pięciokanałowe występują w małych rozmiarach, dzięki czemu mieszczą się niemal w każdym samochodzie. Są w stanie przetworzyć sygnały w studyjną jakość. Skutecznie zwalczają zakłócenia i oferują szeroki zakres sygnałów i pasmo przenoszenia. Dźwięk generowany przez wzmacniacze znajdujące się w ofercie jest wyraźny i czysty – pozbawiony niepożądanych zakłóceń, szmerów i trzasków.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane