Filtry

Cena

-

Producent

Wzmacniacze z DSP

Za prawidłowe działanie systemu dźwiękowego odpowiada zarówno wzmacniacz, jak i procesor DSP. Wzmacniacz dostarcza odpowiednie napięcie i moc, natomiast procesor zapewnia przetwarzanie sygnałów i bezpieczeństwo głośników. Oferowane zestawy (wzmacniacze z DSP) są starannie dobrane pod kątem mocy, bezpieczeństwa użytkowania, sprawności i ergonomii pracy.

Atuty wzmacniacza z DSP

Wzmacniacz z DSP to połączenie o wysokiej efektywności, dobrym brzmieniu i małych wymiarach, umożliwiające łatwą oraz bezinwazyjną rozbudowę fabrycznych samochodowych systemów audio. Urządzenie znacznie poprawia jakość brzmienia standardowego systemu fabrycznego, zbliżając go do poziomu profesjonalnego audio w samochodzie, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej zdolności szybkiego przywrócenia systemu do pierwotnego stanu. Wzmacniacz, a procesor DSP W celu uzyskania wyższej jakości i lepszej kontroli brzmienia, system car audio należy wyposażyć w dobrej klasy wzmacniacz mocy, który oprócz zapewnienia pożądanego poziomu głośności, ma przede wszystkim bardzo duży wpływ na finalną barwę i dynamikę brzmienia oraz zminimalizowanie poziomu zniekształceń odtwarzanego sygnału muzycznego. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać dzięki zastosowaniu dodatkowo procesora DSP, który odpowiada za obróbkę i korektę dźwięku, dzięki czemu pozwala uzyskać idealny odsłuch.

Bezproblemowy montaż wzmacniacza z DSP

Montaż wzmacniacza mocy z procesorem DSP jest bardzo szybki, łatwy i wygodny, dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom. Z instalacją urządzenia nie będą miały problemu nawet osoby początkujące. Montaż nie wymaga korzystania z pomocy specjalisty.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane