Filtry

Cena

-

Producent

2-DIN

Wszystkie dostępne na rynku radia samochodowe posiadają określoną wielkość. Niemożliwa jest produkcja standardowego sprzętu w innych wymiarach, aniżeli tych określonych w standardzie ISO 7736. Aktualne prawodawstwo warunkuje, jakiej długości oraz szerokości powinien być panel przedni radia samochodowego. Wiodąca normalizacja uwzględnia dwa rozmiary: 1-DIN oraz 2-DIN. Oznaczenia DIN odnoszą się wyłącznie do dwóch wymiarów, całkowicie pomijając głębokość urządzenia, którą także należy uwzględnić podczas kupowania radioodtwarzacza.

2-DIN – nieco mniej popularna wielkość odtwarzaczy samochodowych

Urządzenia w standardzie 2-DIN charakteryzują się nieco większym rozmiarem. Nie jest to jednak jedyny aspekt, który odróżnia je od popularnego 1-DIN. Radia samochodowe 2-DIN są znacznie bardziej zaawansowane multimedialnie, posiadają praktyczny wyświetlacz LCD (nawet do 7 cali), moduł GPS/nawigację (niezbędny nie tylko w przypadku zawodowych kierowców czy kurierów), a nawet odtwarzacz DVD (umożliwiający oglądanie filmów). Maksymalna moc znamionowa RMS, czyli maksymalna moc znamionowa to jeden z najważniejszych parametrów radioodtwarzacza. Wskazuje, ile głośników można podłączyć do samochodowego radia oraz jaką maksymalną moc znamionową może mieć każdy z nich.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane