Filtry

Cena

-

Producent

Zasilanie

Akcesoria zasilające do car audio przydadzą się nie tylko przy tworzeniu nowej instalacji, ale również w usprawnieniu działania obecnej. Starannie dobrane dodatki znacząco wpływają na bezpieczeństwo systemu, przekładając się jednocześnie na wygodę i komfort jazdy. Wśród akcesoriów zasilających dostępnych w naszym asortymencie, znajdziesz między innymi: przewody zasilające bezpieczniki, bezpieczniki, oprawki do bezpieczników, rozdzielacze oraz peszle i oploty.

Mnogość akcesoriów do systemu car audio

Wysokojakościowy system car audio wymaga zastosowania równie solidnych, wytrzymałych i bezpiecznych akcesoriów dodatkowych. Wśród prezentowanych rozwiązań kryją się wysokoprądowe złącza dla przewodów zasilających; umożliwiają one szybkie podłączanie/rozłączanie subwooferów samochodowych, zewnętrznych ładowarek/zasilaczy, a także wzmacniaczy mocy. Starannie dobrane złącze głośnikowe dedykowane do określonych marek pojazdów, umożliwi podłączenie głośnika do oryginalnej instalacji auta. Zainstalowanie wzmacniacza nie może odbyć się bez odpowiednich przewodów – zasilających, sygnałowych, sterujących, a także dodatków w postaci oprawki z bezpiecznikiem oraz szeregu dodatkowych akcesoriów, w tym konektorów. Starannie dobrane dodatki umożliwiają szybkie, proste i bezproblemowe podłączenie radioodtwarzacza bądź multimedialnej stacji w samochodzie.

Produkty

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane