Xcelsus

Wzmacniacz Xcelsus Magma 2200.1D 1-kanałowy monoblock

Kod produktu: xcelsus-magma-2200-1d

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus Magma 2200.1D

2200.1D to jeden ze wzmacniaczy serii MAGMA. Monoblok marki Xcelsus należy do klasy D, co oznacza, że pracuje w sposób impulsowy. Ten rodzaj wzmacniaczy charakteryzuje się znacznie wyższą sprawnością niż podobnych rozmiarów modele innych klas. 2200.1D jest gwarancją znakomitej jakości przenoszonego sygnału. Doskonale sprawdzi się w systemach nagłośnienia samochodowego i zadowoli tych miłośników car audio, którzy poszukują naturalnego brzmienia o naprawdę dużej mocy w swoim pojeździe. Urządzenie jest dostępne w atrakcyjnej cenie.

Świetna zagraniczna marka

Pochodząca ze Szwecji firma Xcelsus posiada wieloletnie doświadczenie w branży nagłośnieniowej, jednak na rynku polskim zadebiutowała stosunkowo niedawno. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości łączenia produktów w kompletne zestawy i doskonałej jakości komponentom, Xcelsus szturmem zdobywa oddanie fanatyków dobrego brzmienia. Marka stale rozwija się i proponuje ulepszone rozwiązania technologiczne. Urządzenia są regulowane w zakresie wielu parametrów, dzięki czemu użytkownik może dostosować ich pracę do własnych potrzeb.

Specyfikacja techniczna wzmacniacza Xcelsus 22001.D

Wzmacniacz 2200.1D potrafi osiągnąć różne wartości mocy stałej RMS w zależności od ustawionej impedancji. Przy 4 omach jest to 900 watów, natomiast zmniejszenie oporu o połowę daje 1400 W. 

1 Ohm umożliwia uzyskanie aż 2200 W. Z kolei maksymalna moc, z jaką może pracować wzmacniacz wynosi 4400 W. Napięcie wejściowe powinno plasować się w zakresie od 11 do 16 V. Urządzenie pobiera prąd o natężeniu równym maksymalnie 250 A. Producent zaleca połączenie kablem zasilającym o przekroju nie mniejszym niż 50 mm2.

Wymiary wzmacniacza 2200.1D wynoszą 46 x 17 x 7 cm. Oprócz doskonałej jakości przesyłu dźwięku, wyjątkowy jest również design 2200.1D. Metalowa obudowa wzmacniacza dostępna jest w kolorze czerwonym i posiada charakterystycznie pofalowaną powierzchnię z zaostrzonymi na krawędziami, czym zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencyjnych modeli.

Doskonała transmisja i wzmocnienie sygnału 2200.1D

Znakiem rozpoznawczym produktów spod znaku Xcelsus jest połączenie potężnego, bardzo głośnego dźwięku SPL z jego ekskluzywną, specjalistyczną wręcz jakością SQ. Współczynnik zniekształceń harmonicznych THD (Total Harmonic Distortion) wynosi jedynie 0,1%, co świadczy o bardzo dobrej jakości transmisji sygnału, który zostaje wzmocniony praktycznie bez strat i zakłóceń w danych.

Użytkownik może sam dostosować w 2200.1D parametry takie jak: częstotliwość wzmocnienia basu od 30 Hz do 80 Hz czy skuteczność niskich rejestrów w skali 0-12 dB. Można również uruchomić filtr niskich częstotliwości subsonic, który usuwa z odsłuchu najniższe częstotliwości w celu uniknięcia sprzężeń dźwięku. Na bocznym panelu znajduje się też filtr dolnoprzepustowy dla subwoofera, obcinający częstotliwości powyżej zadanej wartości.

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator