Xcelsus

Wzmacniacz Xcelsus Magnifico 1 1-kanałowy monoblock

Kod produktu: xcelsus-magnifco-1

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Wzmacniacz Xcelsus Magnifico 1

Magnificio 1 to wysokiej jakości wzmacniacz jednokanałowy, stworzony przez markę Xcelsus. Firma Xcelsus dopiero niedawno wprowadziła swoje produkty na polski rynek. Jest to młoda, ale silnie rozwijająca się firma, która łączy cechy SQ (wysoka jakość dźwięku) oraz SPL (głośne, silne brzmienie). Magnificio 1 to model często stosowany w profesjonalnych systemach audio, pozwalający osiągnąć wyższą głośność i niesamowitą jakość dźwięku. Zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego słuchacza i miłośnika muzyki. Występuje w kolorze srebrnym.

Świetne parametry wzmacniacza Magnificio 1

Magnificio 1 to wzmacniacz klasy D, który cechuje się dużą sprawnością. Często wzmacniacze klasy D są sporo mniejsze od wzmacniaczy innych klas, ale posiadają porównywalne parametry i gwarantują takie same możliwości. Magnificio 1 ma wymiary: 54 milimetry na 135 milimetrów na 348 milimetrów. Jest bardzo kompaktowym urządzeniem, nie zajmuje dużo miejsca. Charakteryzuje się świetnymi możliwościami brzmieniowymi. Oferuje szerokie pasmo przenoszenia dźwięku – od 10 do 500 herców, przy stosunku sygnału do szumu równym 92 decybele i współczynniku tłumienia 154. Wytwarzane przez sprzęt dźwięki są wyraziste, a przy tym pozbawione wszelkich zanieczyszczeń. Wzmacniacz dostarcza czystej mocy przy różnej impedancji - jego moc RMS (znamionowa) przy 4 ohm wynosi 450W, a przy 2 ohm – 750W.

Bezpieczeństwo i prostota użytkowania

Xcelsus Magnificio 1 jest bardzo prosty w eksploatacji. Jego obsługa nie sprawi problemów nawet osobie, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tego typu sprzętem. Wzmacniacz świetnie sprawdzi się także profesjonalistom. Dodatkowo jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Posiada zewnętrzny bezpiecznik 100A, który chroni urządzenie, między innymi przed przeciążeniem. Magnificio 1 został wyposażony w wentylator, który zapewnia aktywne chłodzenie urządzenia dzięki szybkiej wymianie powietrza.

Magnificio 1 – pozostałe cechy

Magnificio 1 jest wzmacniaczem, który posiada wejście niskoimpedancyjne o wartości 22 tysięcy ohm oraz wejście wysokoimpedancyjne o wartości 45 ohm z automatycznym startem, które chroni przed nadmiernym obciążeniem źródła sygnału. Prezentowany wzmacniacz jednokanałowy został wyposażony w filtr dolnoprzepustowy o nachyleniu 24 decybele, który tłumi i opóźnia fazy sygnałów o wysokich częstotliwościach. Magnificio 1 posiada także wzmocnienie basów i regulację fazy, co przyczynia się do uzyskania jeszcze lepszych rezultatów i doznań odsłuchowych. Rekomendowane minimalne przekroje kabli zasilających wynoszą 33 milimetry kwadratowe, natomiast rekomendowane minimalne przekroje kabli głośnikowych to 10 milimetrów kwadratowych.

Wzmacniacz Magnificio 1 to urządzenie sterowane przy użyciu kabla o długości pięciu metrów. W stanie spoczynku pobiera 0,6 (0,3) A prądu, a pobór maksymalny wynosi 102 A.

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator