Xcelsus

Wzmacniacz Xcelsus Magma 310.2AB 2-kanałowy

Kod produktu: xcelsus-magma-310-2ab

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus Magma 310.2AB

Przykuwająca spojrzenia, intensywna czerwień obudowy światowej klasy wzmacniacza samochodowego Magma 310.2AB to zaledwie wstęp do opisu licznych, robiących wrażenie cech charakterystycznych tego urządzenia. Wyprodukowany z największą starannością sprzęt jest nowością na rynku polskim. Może poszczycić się maksymalnie wysoką jakością emitowanego dźwięku, zdolną zadowolić każdego użytkownika oraz głośnym, potężnym brzmieniem. Xcelsus jest jeszcze mało znaną marką, ale szybkie tempo rozwoju wskazuje na jej ogromny potencjał. Solidnie wykonane, dopracowane produkty pozwalające na budowę kompletnych systemów car audio, a także zdobywające coraz większe grono usatysfakcjonowanych posiadaczy - pozwalają określić Xcelsus mianem producenta dbającego o swoich klientów. Wzmacniacz Magma 310.2AB doskonale nadaje się do uzyskiwania przyjemnego efektu drżenia odczuwalnego w całym pojeździe.

Magma 310.2AB zdominuje wszystkie motoryzacyjne eventy

Dwukanałowe urządzenie Magma 310.2AB cechuje się różną mocą RMS w zależności od liczby Ohm. Przy 1 Ohm wynosi ona 700W, przy 2 Ohm - 350W, a przy 3 Ohm - 220W. Wysoka moc wzmacniacza klasy A/B pozwala zaimponować wszystkim fanom motoryzacji oraz idealnie sprawdzi się podczas uczestnictwa w motoryzacyjnych wydarzeniach - spotach lub zlotach. Wydobywające się ze sprzętu brzmienie jest słyszalne na rozległym terenie, dostarczając wyraźny, szczegółowy dźwięk do każdego znajdującego się w pobliżu ucha. Magma 310.2AB to świetny kandydat do wystartowania w ekstremalnych zawodach car audio SPL.

Wiedza niezbędna podczas podłączania wzmacniacza Magma 310.2AB

Aby móc w pełni cieszyć się walorami niezawodnego urządzenia Magma 310.2AB należy pamiętać, że przekroje kabli, które wykorzystane zostaną do zasilania sprzętu powinny wynosić minimum 35 mm2. Wzmacniacz samochodowy charakteryzuje się dosyć niewielkimi wymiarami - 470 x 175 x 70 mm. Ma to jednak spore znaczenie w momencie przygotowywania dla niego miejsca w pojeździe. Warto także zwrócić uwagę, iż napięcie zasilania wynosi w nim 11-16 V, a maksymalny pobór prądu to 150 A.

Magma 310.2AB - radość dla oka i ucha

Nietypowy, niezwykle elegancki kształt obudowy urządzenia oraz jego unikatowy kolor i błyszcząca powierzchnia sprawia, że prezentuje się ono maksymalnie estetycznie oraz atrakcyjnie. Dwukanałowy wzmacniacz Magma 310.2AB to jednak nie tylko walory wizualne, ale przede wszystkim doskonałe parametry techniczne. Sprzęt cechuje się godnym podziwu pasmem przenoszenia, którego dolna granica to 10 Hz, a górna - 35 kHz, dzięki czemu bez problemu radzi sobie zarówno z niskimi, jak i wysokimi częstotliwościami. Dodatkowo, jego współczynnik zniekształceń harmonicznych (THD) posiada bardzo niewielką wartość, która wynosi jedyne 0,01%.

Wzmacniacz samochodowy marki Xcelsus to doskonały wybór dla osób chcących posiadać głośny, potężnie grający sprzęt, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator