Xcelsus

Wzmacniacz Xcelsus Magnifico 4 4-kanałowy

Kod produktu: xcelsus-magnifico-4

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Magnifico 4 – wzmacniacz czterokanałowy

Magnificio 4 to model wzmacniacza czterokanałowego, skonstruowany przez nową, prężnie rozwijającą się firmę Xcelsus, która pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno. Stosuje nowoczesne rozwiązania i najwyższej jakości komponenty do konstrukcji swojego sprzętu, co zapewnia świetne brzmienie, niezawodność i bezawaryjność. Magnificio 4 jest wzmacniaczem klasy A/B, która charakteryzuje się niskimi zniekształceniami i wysoką sprawnością oraz jakością dźwięku. Model ten stanowi świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących. Jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, w pełni adekwatnej do jakości wykonania i oferowanych możliwości.

Duże możliwości wzmacniacza Magnificio 4

Wzmacniacze czterokanałowe to jedne z najczęściej wybieranych modeli wzmacniaczy. Posiadana ilość kanałów sprawia, że doskonale sprawdzają się w bardziej rozbudowanych instalacjach audio. Magnificio 4 dzięki czterem kanałom pozwala na zasilanie głośników w trybie 2 x stereo - przód i tył lub na pozostawienie wolnych miejsc, tak aby w przyszłości z łatwością można było rozbudować dany system. Wzmacniacz marki Xcelsus oferuje pasmo przenoszenia dźwięku od 10 do 60 tysięcy herców. Charakteryzuje się stosunkiem sygnału do szumu wynoszącym 110 decybeli. Oferuje czysty, pozbawiony niepożądanych zakłóceń i zanieczyszczeń dźwięk. W stanie spoczynku Magnificio 4 pobiera 0,7 A prądu, a maksymalny pobór prądu tego modelu wynosi 64 A. 

Magnificio 4 – pozostałe parametry

Xcelsus Magnificio 4 to wzmacniacz, który przy impedancji 2 ohm uzyskuje moc RMS równą 100W. Model posiada dwa filtry – dolnoprzepustowy oraz górnoprzepustowy oraz wejście niskoimpedancyjne o wartości 5 tysięcy ohm i wejście wysokoimpedancyjne o wartości 45 ohm. Magnificio 4 jest urządzeniem bardzo kompaktowym, więc nie zajmuje dużo miejsca. Jego wymiary to: 54 milimetry na 135 milimetrów na 308 milimetrów, a waga - zaledwie 2,4 kilograma. Wzmacniacz jest dostępny w kolorze srebrnym, dlatego świetnie zgra się z każdym wnętrzem i pozostałym sprzętem nagłośnieniowym.

Możliwość mostkowania i bezpieczeństwo użytkowania

Magnificio 4 został wyposażony w możliwość mostkowania jego wyjść, co jest bardzo istotną i ważną cechą - pozwala na połączenie kilku kanałów w jeden, a tym samym uzyskanie większej mocy na wyjściu. Wzmacniacz jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Posiada zewnętrzny bezpiecznik o mocy 60 A oraz wbudowany wentylator, który chroni sprzęt przed przegrzaniem. Zapewnia szybki przepływ powietrza i aktywne chłodzenie wzmacniacza.

Prosta obsługa i bezproblemowy montaż

Pomimo posiadania aż czterech kanałów wzmacniacz Magnificio 4 jest bardzo prosty w obsłudze. Nie sprawi problemów nawet osobie, która wcześniej nie miała do czynienia z tego typu sprzętem. Równie łatwa co obsługa urządzenia, jest jego instalacja. Montaż przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo. Nie wymaga posiadania fachowej wiedzy czy narzędzi ani korzystania z pomocy specjalisty w tym zakresie. 

Dane techniczne

Model - Magnifico 4
Ilość kanałów - 4
Klasa wzmacniacza - AB
Moc RMS - 4x88W
THD - 0,001%
Rekomendowany przewód zasilający - 20mm2
Wejścia Hi-input - Tak
Ch 1/2 - HPF (50-500) Hz
Ch 3/4 - HPF, LPF (50-500) Hz
Wymiary - 320x135x55 mm

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator