Xcelsus

Głośniki samochodowe Xcelsus XU6.2Ci

Kod produktu: xcelsus-xu62ci

EAN: 7331644822806

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus XU6.2Ci

Xcelsus XU6.2Ci to zestaw nagłośnieniowy serii Ultra, dedykowany do instalacji samochodowej, w którego skład wchodzą oddzielne przetworniki i zwrotnice. Jest to najlepszy do tej pory dwuskładnikowy system audio marki – został stworzony specjalnie do głośnego grania bez zakłóceń. Perfekcyjne brzmienie zestawu XU6.2Ci pozwala znacznie ulepszyć posiadany system audio w pojeździe i osiągnąć zupełnie nową klasę nagłośnienia.

 
 
 

Składowe zestawu XU6.2Ci dla bogatej sceny dźwiękowej

W zestawie XU6.2Ci znajdują się dwie pary głośników – wysoko- i niskotonowe. Osobno instalowane komponenty są ze sobą doskonale zestrojone. Wyjątkowa równowaga tonalna oraz wysoka kontrola brzmienia występuje w pełnym zakresie częstotliwości. Tekstylna kopułka 28-milimetrowego tweetera odpowiada za wyraźne brzmienie górnych rejestrów, które emitowane są w sposób naturalny i pozbawiony napięcia. Średnie i niskie tony charakteryzują się natomiast elastycznością i krystalicznie czystym brzmieniem, niezależnie od ustawionej przez użytkownika głośności. 16,5-centymetrowy woofer wyposażony został w papierową kopułkę Tylna jego część jest wyposażona w liczne otwory, które umożliwiają sprawną wentylację i zwiększenie wytrzymałości cieplnej urządzenia. 

Wbudowany magnes neodymowy cechuje duża siła, co przekłada się na wysoką jednorodność wytwarzanego pola magnetycznego. Osiągana jest w ten sposób wysoka moc dźwięku przy zachowaniu niewielkich rozmiarów obudowy.

Parametry techniczne zestawu audio XU6.2Ci

Do zestawu osobno dołączone zostały dwie zwrotnice z precyzyjnie nawiniętymi, miedzianymi cewkami. Zwrotnice pracuje z częstotliwością 4500 Hz i odpowiadają za dokładny podział tonów pomiędzy przetworniki. Zarówno filtr dolno-, jak i górnoprzepustowy cechuje się nachyleniem 12 dB na oktawę. Oprócz tego w komplecie znajdują się maskownice na wszystkie przetworniki.

Moc nominalna kompletu XU6.2Ci wynosi 120W. Maksymalna moc to 200W, ze skokiem nawet do 300W. Głośniki zostały stworzone zgodnie z wymaganiami SQL, co oznacza, że reprodukowany dźwięk jest wydajny i precyzyjny nawet przy ekstremalnych głośnościach, z jednoczesnym zachowaniem minimalnego poziomu zniekształceń. XU6.2Ci operuje w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 25000 Hz. Impedancja systemu to 3 Ohm a jego maksymalna głośność pracy wynosi 88.9 dB. Woofer montowany jest w otworze o średnicy 140 mm, głębokim na 75 mm.

Xcelsus Audio - sensacja na polskim rynku nagłośnieniowym

Pochodząca z Australii marka Xcelsus to producent audio z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na polskim rynku nagłośnieniowym obecna jest od niedawna, jednak szybko zaskarbia sobie uznanie tutejszych fanatyków muzyki. W ofercie Xcelsus znajdują się zarówno produkty użytku domowego, jak i pełen zakres produktów car audio. Marka stawia na ciągły rozwój i przede wszystkim dbałość o znakomitą jakość urządzeń. Za pomocą sprzętów Xcelsus można stworzyć profesjonalne, doskonale brzmiące zestawy dźwiękowe, które z łatwością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
 

Dane techniczne

Tweeter : 28 mm (1.1″) kopułka tekstylna
Wytrzymałość mocowa : 120 W RMS / 200 W max, 300 W peak power
Impedancja : 4 ohm
Pasmo przenoszenia : 50 – 25.000 Hz
Skuteczność : 88.9 dB (1W/1m)
Zwrotnica : zbocza -12/-12 dB  (LP/HP)
Punkt zwrotnicy : 4500 Hz
Wymiary zwrotnicy : 145 x 95 x 45 mm ( 5.71 x 3.74 x 1.77″)
Średnica woofera: 16.5 cm (6.5″)
Średnica magnesu : 110 mm (4.25″)
Głębokość montażowa : 75 mm ( 2.95″)
Średnica otworu montażowego : 140 mm (5.”)
 

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator