Audison

Audison Prima AP4 D wzmacniacz 4-kanałowy

Kod produktu: audison-prima-ap4-d

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Audison Prima AP4 D

Amplituner AP4 D włoskiej firmy Audison to gwarancja fantastycznej jakości dźwięku w aucie, a także sprzęt dla zagorzałych fanów jazdy samochodem i słuchania muzyki na najwyższym poziomie. Audison to jedna z marek koncernu Elettromedia. Firma ma długą, ciekawą i bogatą tradycję projektowania i produkowania podzespołów car audio. Jej sprzęt cieszy się uznaniem i popularnością wśród zawodników startujących w najważniejszych i uznawanych zawodach typu sound off. Mają one na celu wyłonienie najlepiej nagłośnionych aut w poszczególnych klasach. Wzmacniacz AP4 D zapewnia technologiczny mariaż nowoczesnych metod projektowania z najwyższym standardem reprodukcji komunikatów głosowych. Jest on przeznaczony jako rozszerzenie dla wzmacniaczy AP 4.9 bit i AP 5.9 bit, oferując dodatkowe 4 kanały o mocy 70 W.

 

Doskonałe parametry Audison Prima AP4 D

Audison AP4 D usatysfakcjonuje najzagorzalszych fanów dobrego brzmienia, dla których istotne jest zniuansowanie dźwięku, separacja instrumentów oraz mocny bas, który nie jest zagłuszany przez pracę samochodu. Dynamika Audison Prima AP4 D w decybelach wynosi aż 86. Pasmo przenoszenia częstotliwości oscyluje pomiędzy 10 HZ a 30000Hz przy częstotliwości zwrotnicy wynoszącej 80Hz. W przypadku integracji z fabrycznie montowanymi systemami wielogłośnikowymi AP4 D jest nieodzowny do rozszerzenia możliwości wzmacniaczy bitowych Prima. Posiada wejście sygnału Hi-level oraz cztery wyjścia głośnikowe. 

 
 
 

 

 
 
audison prima ap4 d

 

Audison AP4 D i ogromne możliwości integrowania systemów

Jedną z najważniejszych cech amplitunera Audison AP4 D jest możliwość zintegrowania go w większy system. Każdy ton i reprodukowany komunikat głosowy jest podniesiony do poziomu high fidelity. Wzmacniacz można dowolnie łączyć z głośnikami tej marki dla uzyskania maksymalnych efektów, ale warto zaznaczyć, że doskonale współpracuje on z fabrycznymi instalacji i łatwo podpiąć go pod systemy OE.

Design i funkcjonalność

AP4 D doskonale reprezentuje jeszcze jedną, bardzo ważną cechę - jest to klasyczna elegancja sprzężona z hi-techowym wzornictwem. Wzmacniacz ma czarną obudowę, wymiary 198 mm x 45,50 mm x 134 mm i pasuje do każdego rodzaju samochodowego wnętrza, ważąc przy tym niecałe 3kg. Jego obsługa jest intuicyjna i prosta. Funkcja wyrównywania EQ (Equalizer) daje stałą częstotliwość niskich tonów na poziomie 45 Hz. Oznacza to wysoki stosunek sygnału do szumu, co skutkuje niezwykle dynamicznym polem dźwiękowym. Jest to o tyle istotne, że w aucie tony niskie są często zagłuszone przez pracę samego samochodu. Ze wzmacniaczem AP4 D można poczuć niemal bezstratną dynamikę basów. 

 

Połączenie mocy i klarowności

AP4 D cechuje ogromna moc i wspaniałe, klarowne brzmienie. Dźwięk jest zawsze płynny, pełny, zniuansowany i stabilny, a wszelkie szumy zredukowane są do absolutnego minimum. W jednej przestrzeni można ustawić aż do trzech wzmacniaczy Prima, by uzyskać maksymalną wydajność, bez przegrzewania. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator