Audison

Audison AP 8.9 BIT wzmacniacz 8-kanałowy z DSP

Kod produktu: audison-ap-89-bit

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Audison AP8.9 

Amplituner AP8.9 został zaprojektowany przez dział badawczo-rozwojowy włoskiej firmy Audison w celu osiągnięcia maksymalnej jakości dźwięku w aplikacjach integracyjnych OEM. Audison należy do koncernu Elettromedia i jest jedną z najbardziej uznanych firm na świecie projektujących i produkujących podzespoły car audio. Produkty Audison – głośniki i wzmacniacze - cieszą się uznaniem i ogromną popularnością nie tylko wśród laików i amatorów dobrego brzmienia, ale także wśród zawodników, którzy biorą udział w prestiżowych zawodach typu sound off. Celem takich zawodów jest wskazanie najlepiej nagłośnionych aut w poszczególnych klasach. 

Pełny potencjał bitowy w każdym aucie

Produkt ten zadowoli absolutnie każdego pasjonata dobrego brzmienia. Wzmacniacz AP8.9 ma wbudowany procesor DSP z 7 ustawieniami "Drive", które zapewniają możliwość pełnego wykorzystania potencjału bitowego Drive. Innowacyjny stopień zasilania zapewnia wysoką sprawność i stabilność wzmacniaczy zdolnych do pracy z zaledwie 7 woltami. AP8.9 należy do serii Prima, która cechuje się pełnym zakresem w klasie D. Szybkozłącza bardzo ułatwiają instalację typu Plug & Play przy pomocy zestawów okablowania charakterystycznych dla różnych modeli samochodów, zapewniając maksymalną integrację z systemem OEM pojazdu. Jeśli chodzi o stabilność termiczną tego wzmacniacza, to nie ma on sobie równych – doskonale funkcjonuje on w temperaturach nawet +55 stopni. 

 
 

 

 
 
audison ap 8.9 bit

audison ap 8.9 bit

Kompaktowa elegancja i łatwa obsługa AP8.9

Audison AP8.9 wyróżnia się wyjątkowo kompaktowymi wymiarami i eleganckim, nowoczesnym wyglądem. Obecność wbudowanego procesora zapewnia idealną kompatybilność amplitunera z technologią bit Drive. Siedem presetów odpowiada różnym konfiguracjom systemu, wybieranych zgodnie z własnymi preferencjami za pomocą pokrętła. To rozwiązanie skraca czas konfiguracji do minimum, eliminując również możliwość wystąpienia błędu. Możliwe jest również stworzenie własnego ustawienia wstępnego za pomocą oprogramowania komputerowego dostarczonego z produktem. 

 
 
 
 
 
 
 

Dynamiczne, zniuansowane brzmienie 

Wzmacniacz Audison AP8.9 wyróżnia korektor bitów, który ma aż 10 parametrycznych biegunów. Rozwiązanie zapewnia znacznie lepszą odpowiedź akustyczną niż w innych wzmacniaczach w podobnej kategorii cenowej. Ponieważ produkt nie jest duży, zastosowano w nim ultranowoczesne rozwiązania wspierające dynamikę odsłuchu. Po raz pierwszy użyto specjalnego zasilacza, nigdy wcześniej niestosowanego w systemach car audio. Pomimo jego niewielkiego rozmiaru, można uzyskać całkowitą moc aż 520 W. 

Jeden AP8.9, tysiące możliwości

Niezwykle ważną cechą amplitunera AP8.9 D jest możliwość połączenia go w większy, zintegrowany system nie tylko z głośnikami Audison, ale także z fabryczną instalacją w samochodzie. Bardzo łatwo podpiąć go także pod systemy OEM.

 
 
 
audison ap 8.9 bit

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator