Audison

Audison AV 6.5 - głośniki niskotonowe

Kod produktu: audison-av-6-5

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 100
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Audison AV6.5 – średnio-niskotonowy głośnik

AV6.5 to głośnik średnioniskotonowy włoskiej marki Audison, która zajmuje się projektowaniem i produkcją podzespołów car audio, w tym głośników SQ (sound quality) o bardzo wysokiej jakości dźwięku. Firma ta dokłada wszelkich starań, aby tworzyć produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika i miłośnika muzyki. Wszystkie głośniki marki Audison można bez problemu łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM w samochodach oraz wpinać pod fabryczne instalacje. Prezentowany głośnik charakteryzuje się świetnym brzmieniem, o niebywałej mocy,  a także solidnym wykonaniem i uniwersalnym wyglądem. Dodatkowo jest dostępny w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie.

 

Najwyższa jakość brzmienia

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że AV6.5 charakteryzuje się bardzo czystym, wręcz krystalicznym dźwiękiem, pozbawionym wszelkich niepożądanych zakłóceń i zanieczyszczeń. Wytwarzany dźwięk jest przyjemny dla ucha, a przy tym bardzo naturalny. Głośnik oferuje szerokie pasmo przenoszenia dźwięku – od 50 do 7 tysięcy herców, a jego efektywność wynosi aż 91 decybeli. Tak wysoka efektywność sprawia, że urządzenie gra głośno i wydajnie, więc nie ma konieczności kupowania wzmacniacza o większej mocy, co wiążę się z niższymi kosztami eksploatacji sprzętu.

AV6.5 - solidna i przemyślana konstrukcja

Konstruktorzy firmy Audison bardzo dokładnie dobierają poszczególne komponenty, które składają się na dany głośnik. Wszystkie zastosowane części są bardzo dokładnie i szczegółowo sprawdzane pod każdym kątem, aby zapewnić urządzeniu bezawaryjność i niezawodność na długie lata. Głośnik AV6.5 został wyposażony w wysokiej jakości kopułkę, wykonaną z prasowanego papieru z włókna bawełnianego z obróbką Light Damping. Posiada także magnes ferrytowy o wysokiej gęstości. Magnes ten jest nieco cięższy od innych magnesów stosowanych w urządzeniach tego typu, jednak dzięki swojej masie poprawia kompresję mocy i nie traci właściwości magnetycznych w wysokiej temperaturze. Dodatkowo ferryt to ceramiczny materiał wykonany z żelaza oraz tlenku baru lub strontu, odporny na różne czynniki, takie jak: korozja i substancje agresywne (na przykład sole, kwasy, oleje), co stanowi gwarancję wytrzymałości i odporności modelu AV6.5 na niesprzyjające warunki.

Niewielkie rozmiary i pozostałe dane techniczne głośnika AV6.5

AV6.5 to urządzenie, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom znajdzie zastosowanie w każdym samochodzie. Mierzy zaledwie 165 milimetrów (6 cali), więc nie zajmuje dużo miejsca. Występuje w bardzo uniwersalnym kolorze, co w połączeniu z jego wymiarami sprawia, że sprzęt wtopi się w otoczenie i pozostanie niezauważony. Impedancja głośnika Audison AV6.5 wynosi 4 ohm, jego moc ciągła RMS to 100W, a moc maksymalna - 200W. 

Możliwość dokupienia maskownic z oferty marki Audison 

Dane techniczne

Typ

Głośniki średnio-niskotonowe

Rozmiar

165 mm (6″)

Wytrzymałość mocowa

100 W RMS mocy ciągłej200 W mocy szczytowej

Impedancja

4 Ω

Pasmo przenoszenia

50 ÷ 7k Hz

Skuteczność

91 dB/Spl

Magnes

Ferryt

Membrana

Prasowane włókna bawełniane

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator