Ground Zero

Głośniki Ground Zero GZIC 16X 165mm

Kod produktu: gz-gzic-16x

EAN: 4074638162719

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

GZIC 16X – dwudrożny zestaw głośnikowy

GZIC 16X to głośnikowy zestaw odseparowany marki Ground Zero, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek producentów sprzętu car audio na świecie. Istnieje na rynku już od lat, zdobywając zaufanie wielu klientów. GZIC 16X jest bardzo uniwersalny, można go bez obaw montować w samochodach pochodzących z rynku amerykańskiego, azjatyckiego oraz europejskiego. Głośniki te pozwalają na osiągnięcie wyraźnego dźwięku, najwyższej jakości. 

Materiały najwyższej jakości

Głośniki, wchodzące w skład zestawu GZIC 16X zostały wyposażone w membrany wykonane z materiału HQPP, które pozwalają na uzyskanie mocnego i czystego brzmienia, pozbawionego niepożądanych zakłóceń i zanieczyszczeń. Na prawidłową pracę membrany ma wpływ zawieszenie, które w tym przypadku zostało wykonane z trwałego i odpornego na działanie chemikaliów, olejów, smarów i rozpuszczalników, kauczuku butylowego. Przetworniki posiadają także solidny, ferrytowy układ magnetyczny, który pozwala na niezawodne działanie sprzętu, nawet przy użyciu niższej mocy wzmacniacza. Ferryt to tworzywo sztuczne, które chroni magnes przed utratą jego właściwości, nawet w bardzo wysokiej temperaturze. Dodatkowo materiał ten jest odporny na korozję oraz substancje agresywne. Sprawia, że magnes zapewnia lepszą kompresję mocy, niż inne magnesy. Zestaw został wyposażony w wysokotemperaturową, mocną cewkę o średnicy 25 milimetrów. Zestaw GZIC 16X można podłączyć do radia samochodowego.  

 
 


GZIC 16X – zaskakujące brzmienie

Zastosowane rozwiązania i odpowiedni dobór komponentów pozwalają zestawowi GZIC 16X na uzyskanie wyraźnych i solidnych tonów wysokich, średnich, a także niskich. Zestaw oferuje pasmo przenoszenia dźwięku od 50 do 20 tysięcy herców oraz ciśnienie akustyczne na poziomie aż 91 decybeli. Zestaw jest wyposażony w głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, który w idealny sposób przetwarza wysokie częstotliwości.  Impedancja GZIC 16X wynosi 4 ohm. Zestaw ten zaskoczy swoim brzmieniem niejednego słuchacza, niezależnie od preferowanego przez niego gatunku muzycznego. Świetnie odtworzy dźwięki zarówno muzyki klasycznej, jak i rockowej. 

 

Pozostałe parametry i wytrzymałość zestawu Ground Zero GZIC 16X

Prezentowany zestaw ma średnicę zewnętrzną, wynoszącą 16,5 centymetra, jego moc wynosi 100W RMS, a maksymalna 150W. Z kolei średnica otworu montażowego wynosi 143,5 milimetra, a głębokość montażowa to 60 milimetrów.  Częstotliwość rezonansowa GZIC 16X to 50 herców. 

Zestaw jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego kosz został wykonany z solidnej stali. Kosz, dzięki specjalnej warstwie, chroni zestaw przed wilgocią, a tym samym przed korozją. To sprzęt niezawodny i bezawaryjny, bez względu na panujące warunki zewnętrzne. Zarówno głośniki, jak i zwrotnice są niewielkich, kompaktowych rozmiarów, co sprawia, że łatwo je schować w dowolnym miejscu w samochodzie, tak aby nie rzucały się w oczy. GZIC 16X występuje w uniwersalnym kolorze czarnym. 

Dane techniczne

Parametry:

- Seria GZ Iridium

- Zestaw dwudrożny odseparowany 

- Moc ciągła (RMS) 100 W

- Moc szczytowa 150 W

- Impedancja 4 Ohm 

- Pasmo przenoszenia 50 Hz - 20 KHz

- Skuteczność (SPL) 91 dB

- Średnica zewnętrzna woofera 165 mm

- Średnica otworu montażowego 143,5 mm

- Głębokość montażowa 60 mm

- Średnica cewki 25 mm

- Membrana woofera HQPP

- Stalowy kosz głośnika niskotonowego

- Ferrytowy układ magnetyczny woofera

- Średnica membrany tweetera 19 mm

- Jedwabna kopułka tweetera (głośnika wysokotnowego)

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator