Audison

Audison AP 4

Kod produktu: audison-ap-4

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 40
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Głośniki średniotonowe AP 4

Głośnik AP 4 został stworzony przez włoską markę Audison, która specjalizuje się w produkcji głośników SQ, wyróżniających się bardzo wysoką jakością dźwięku. Wszelkie produkty tej marki - w tym czterocalowy głośnik średniotonowy AP 4 - świetnie współgrają z innym sprzętem nagłośnieniowym. Można je łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM oraz wpinać pod fabryczne instalacje. 

AP 4 – świetne brzmienie

Audison AP 4 to głośnik o mocy ciągłej równej 40W oraz mocy szczytowej wynoszącej 120W, który charakteryzuje się impedancją 4 ohm, a także pasmem przenoszenia dźwięku od 80 do 7,5 kilo herców. Natomiast jego skuteczność wynosi aż 91 dB. AP 4 zachowuje wyrazistość i czystość dźwięku niezależnie od warunków akustycznych, jakie panują w pomieszczeniu. Jego brzmienie jest pełne głębi, a także pozbawione niepożądanych zakłóceń. Prezentowany głośnik oferuje dźwięk na najwyższym poziomie i śmiało może konkurować ze znacznie droższymi produktami dostępnymi na rynku. 

Wysokiej jakości elementy i pasmo przenoszenia

AP 4 cechuje się dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Został wyposażony w membranę kopułkową, wykonaną z wodoodpornego materiału, a także magnes ferrytowy. Ferryt jest tworzywem sztucznym, odpornym na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak smary czy kwasy, co przyczynia się do bezawaryjności oraz długowieczności sprzętu. 

Głośnik średniotonowy AP 4 oferuje bardzo rozszerzone pasmo przenoszenia, zarówno w zakresie wysokich, jak i niskich częstotliwości. To wszystko w połączeniu z 25-milimetrową cewką drgającą z czystej miedzi zapewnia większą równowagę w zakresie średnich i wysokich częstotliwości.

Dane techniczne

Typ

Midbass - głośnik średnio-niskotonowy

Rozmiar

100 mm (4″)

Wytrzymałość mocowa

40 W RMS (mocy ciągłej)

120 W mocy szczytowej

Impedancja

4 Ω

Pasmo przenoszenia

80 ÷ 7,5k Hz

Skuteczność

91 dB/Spl

Magnes

Ferryt

Membrana

Wodoodporny papier

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator