Audison

AUDISON - AP 6.5P

Kod produktu: audison-ap-6-5-p

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 110
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Audison AP 6.5P

Głośnik niskotonowy AP 6.5P został zaprojektowany tak, aby działał jak najlepiej w instalacjach OEM, łącząc doskonałą obsługę mocy i wydajność z bardzo szerokim wychyleniem, aby poradzić sobie z najważniejszymi dynamicznymi szczytami bez żadnej kompresji. Imponujący układ magnetyczny zapewnia energię potrzebną do doskonałej kontroli nawet podczas wychyłów granicznych membrany. Cewka drgająca CCAW (drut aluminiowy platerowany miedzią) (32 x 14 mm, 1,25 x 0,55 cala) optymalnie zarządza większą przyłożoną mocą. Kosz został całkowicie przeprojektowany przy użyciu symulacji technik CAD i MES w celu obniżenia oporów przepływu powietrza, przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów ułatwiających instalację.

 

Audison AP 6.5P 

Całkowicie nowa konstrukcja woofera, o innym niż sztandarowe zawieszeniu górnym to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na przetworniki pozwalające na tak duży wychył membrany. Wielka moc głośnika stanowi o jego niespotykanych możliwościach. Wiele producentów OEM w dzisiejszych czasach stosuje 16,5 cm głośniki jako te grające wyłącznie najniższe pasmo częstotliwości, gdzie system nie rzadko jest rozbudowany o głośniki średniotonowe, centralne jak i  wyspecjalizowane wzmacniacze DSP. 

Dane techniczne

Typ

Głośnik niskotonowy

Rozmiar

165 mm (6,5″)

Wytrzymałość mocowa

110 W RMS (mocy ciągłej)

330 W mocy szczytowej

Impedancja

4 Ω

Pasmo przenoszenia

50 ÷ 5k Hz

Skuteczność

92,5 dB/Spl

Magnes

Ferryt

Cewka Ø

32 mm (1.26″)

Membrana

Odporny na wodę papier

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator