Xcelsus

Xcelsus XAS-12 głośnik niskotonowy 30 cm

Kod produktu: xcelsus-xas-12

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus XAS-12

Należący do serii Altum, subwoofer XAS-12 to urządzenie zamknięte w nowoczesnej, kompaktowej obudowie. W jej wnętrzu kryją się potężne komponenty akustyczne, które zapewniają wysoką jakość reprodukcji basów nawet przy długich odsłuchach na największym poziomie głośności. Te wyjątkowo funkcjonalne głośniki niskotonowe rewelacyjnie sprawdzą się w każdym zestawie car audio. Kompaktowe wymiary sprawiają, że subwoofer Xcelsus XAS-12 jest sprzętem, po który sięgają posiadacze zarówno dużych, jak i niewielkich pojazdów. W obu przypadkach głośnik pozwala na wytworzenie zaskakującej precyzją i dynamiką sceny muzycznej, która uprzyjemni nawet najdłuższą podróż samochodem.

Mocne basowe brzmienie modelu XAS-12

Każdy zmotoryzowany miłośnik niskich tonów wie, jak ważnym elementem zestawu car audio jest subwoofer. Odpowiednio dobrany sprzęt, zestawiony z wydajnymi tweeterami pozwala na podniesienie samochodowego systemu nagłośnienia na nieosiągalny do tej pory poziom. Nowoczesne urządzenia, takie jak subwoofer XAS-12 pozwalają na odsłuchy, które pod względem jakości brzmienia nie odstają od klasycznych zestawów stereo. Aby osiągnąć tak zdumiewający efekt, projektanci subwoofera stworzonego przez markę Xcelsus sięgnęli po nowoczesną technologię, wysokiej jakości materiały oraz - co niezwykle ważne - potężne i solidne komponenty akustyczne. 

Doskonała charakterystyka subwoofera XAS-12

12-calowe urządzenie marki Xcelsus to wysokiej jakości sprzęt, o czym najlepiej świadczą jego parametry. Moc znamionowa modelu XAS-12 wynosi 750W, a jego maksymalna moc w warunkach SPL to 1200W. Subwoofer został wyposażony w dwie 3-calowe cewki drgające o rezystancji 4 Ohm. Elementem decydującym o czystości i potędze brzmienia każdego głośnika jest magnes. Aby przetwornik mógł wytworzyć wysokiej jakości dźwięk, powinien on być solidny. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku przetworników niskotonowych. Subwoofer Xcelsus XAS-12 został wyposażony w magnes o wymiarach 175 x 25 mm. Dla zapewnienia najwyższej sztywności oraz poprawy stabilności, membrana głośnika niskotonowego została wykonana z papieru wzmocnionego włóknem oraz gumową obwódką. Taka konstrukcja subwoofera pozwala mu na wyjątkowo wydajną, skuteczną pracę. Dodatkową zaletą urządzenia są jego niewielkie wymiary. Średnica zewnętrzna urządzenia wynosi 325 mm, a jego głębokość montażowa to 155 mm.

Czyste i precyzyjne brzmienie 

Wybierając subwoofer do zestawu car audio, warto dokładnie przeanalizować parametry upatrzonego modelu. Doświadczony meloman wie, że istotna jest nie tylko moc urządzenia. Oczywiście każdy, a zwłaszcza miłośnicy potężnego, basowego brzmienia powinni na nią zwrócić uwagę, nie bez znaczenia są jednak także wartości impedancji oraz czułości sprzętu. To one sprawiają, że subwoofer harmonijnie współpracuje z innymi elementami systemu car audio, oferując czyste, pozbawione zniekształceń brzmienie. Xcelsus XAS-12 to urządzenie, które wyróżnia się spośród innych produktów tego typu potężnym basem o wyjątkowej precyzji i dynamice. Dzięki zastosowaniu do jego konstrukcji solidnych, wspartych nowoczesną technologią elementów akustycznych, subwoofer emituje realistyczne, przyjemne dla ucha słuchacza dźwięki. 

 

Dane techniczne

Parametry
Średnica  12" (cali), 30 cm
Średnica zewnętrzna 325 mm
Głębokość montażowa  154 mm (6,06")
Wytrzymałość mocowa (RMS)  750 W
Moc maksymalna  1100 W
Skuteczność 89 dB
Średnica cewki  3" (cale)
Układ cewek  DVC 2x4 Ohm
Rozmiar magnesu 175 x 25 mm
Fo  32 Hz
Mmd  169,702 g
Qms  4,8
Qes  0,44
Qts  0,40
Vas  68,0 L
Mms  147,0 g
BL 10,4 g

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator