Audison

Audison APX 5

Kod produktu: audison-apx-5

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 50
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Głośniki średniotonowye APX 5

Głośnik APX 5 został stworzony przez włoską markę Audison, która specjalizuje się w produkcji głośników SQ, wyróżniających się bardzo wysoką jakością dźwięku. Wszelkie produkty tej marki - w tym pięciocalowy głośnik średniotonowy APX 5 - świetnie współgrają z innym sprzętem nagłośnieniowym. Można je łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM oraz wpinać pod fabryczne instalacje. 

APX 5 – świetne brzmienie

Audison AP5 to głośnik o mocy ciągłej równej 50W oraz mocy szczytowej wynoszącej 150W, który charakteryzuje się impedancją 4 ohm, a także pasmem przenoszenia dźwięku od 70 do 23 tysięcy herców. Natomiast jego skuteczność wynosi aż 93 decybele. APX 5 zachowuje wyrazistość i czystość dźwięku niezależnie od warunków akustycznych, jakie panują w pomieszczeniu. Jego brzmienie jest pełne głębi, a także pozbawione niepożądanych zakłóceń. Prezentowany głośnik oferuje dźwięk na najwyższym poziomie i śmiało może konkurować ze znacznie droższymi produktami dostępnymi na rynku. APX 5 posiada koncentryczny współosiowy głośnik wysokotonowy: dzięki jednemu punktowi emisji dźwięku możliwe jest uzyskanie spójnej odpowiedzi fazowej, z konsekwentną rekonstrukcją sceny akustycznej, porównywalną do systemu oddzielnego głośnika niskotonowego + głośnika wysokotonowego.

 

Wysokiej jakości magnes i membrana

APX 5 cechuje się dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Został wyposażony w membranę kopułkową, wykonaną z wodoodpornego materiału, a także magnes ferrytowy. Ferryt jest tworzywem sztucznym, odpornym na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak smary czy kwasy, co przyczynia się do bezawaryjności oraz długowieczności sprzętu. 

Dane techniczne

Typ

Głośniki dwudrożne współosiowe

Rozmiar

130 mm (5″)

Wytrzymałość mocowa

50 W RMS mocy ciągłej

150 W mocy szczytowej

Impedancja

4 Ω

Pasmo przenoszenia

70 ÷ 23k Hz

Skuteczność

93 dB/Spl

Magnes

Ferryt

Membrana

Papier odporny na wodę

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator