Audison

Audison APK 165 2Ohm Zestaw Odseparowany

Kod produktu: audison-apk-165-2-ohm

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 100
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Zestaw odseparowny Audison APK 165

Głośniki zostały stworzone przez włoską markę Audison, która specjalizuje się w produkcji głośników SQ (Sound Quality), wyróżniających się bardzo wysoką jakością dźwięku. Wszelkie produkty tej marki - w tym pięciocalowy głośnik średniotonowy AP 6.5 i wysokotonowy tweeter AP 1  świetnie współgrają z innym sprzętem nagłośnieniowym. Można je łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM oraz wpinać pod fabryczne instalacje i to wszystko dzięki dołączonej do zestawu zwrotnicy. 

APK 165 – świetne brzmienie i łatwość instalacji

System APK 165 Ω2 posiada 2 zwrotnice dedykowane dla głośnika niskotonowego i wysokotonowego i oddzielone, aby ułatwić instalację. Zwrotnica APCX WF Ω2 kształtuje pasmo przenoszenia AP 6,5 Ω2, aby optymalnie dopasować je do głośnika wysokotonowego AP 1; wykorzystuje również cewkę indukcyjną o niskiej wartości ESR (ekwiwalenta szeregowa rezystancja), niezbędną do maksymalizacji transferu mocy do cewki 2 Ω. Zamiast tego zwrotnica głośnika wysokotonowego APCX TW Ω2 jest wyposażona w funkcję Hi-Contour w celu wzmocnienia wysokich częstotliwości, zaprojektowaną w celu uzyskania prawidłowego balansu barwy z bogatymi niskimi częstotliwościami gwarantowanymi przez głośnik niskotonowy. W zestawie znajdziesz również stylowe maskownice z eleganckim logiem Audison i tłoczoną siatką nadające artystycznej finezji w twoim samochodzie. 

Wysokiej jakości magnes i membrana

AP 6.5 2 Ohm cechuje się dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Został wyposażony w membranę kopułkową, wykonaną z wodoodpornego materiału, a także magnes ferrytowy. Ferryt jest stopem żelaza z węglem o właściwościach fizycznych szkła, poprzez swoją krystaliczną strukturę jest świetnym materiałem magnetycznym, odpornym na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak smary czy kwasy, co przyczynia się do bezawaryjności oraz długowieczności sprzętu. 

 

Dane techniczne

Typ

Zestaw dwudrożnie odseparowany

Rozmiar

165 mm (6.5″) Woofer

26 mm (1″) Tweeter

46,5 x 37,5 x 20,1 mm (1.83″ x 1.47 x 0.8) Zwrotnica

Wytrzymałość mocowa

100 W RMS mocy ciągłej

300 W mocy szczytowej

Impedancja

2 Ω

Pasmo przenoszenia

50 ÷ 20k Hz

Skuteczność

95 dB/Spl

Magnes

Ferryt

Membrana

Woofer- Papier odporny na wodę, Tweeter - tetolon 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator