Audison

Audison APK 165P Zestaw Odseparowany

Kod produktu: audison-apk-165-P

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 115
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Zestaw odseparowny Audison APK 165P

Głośniki zostały stworzone przez włoską markę Audison, która specjalizuje się w produkcji głośników SQ (Sound Quality), wyróżniających się bardzo wysoką jakością dźwięku. Wszelkie produkty tej marki - w tym pięciocalowy głośnik średniotonowy AP 6.5P i wysokotonowy tweeter AP 1P  świetnie współgrają z innym sprzętem nagłośnieniowym. Można je łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM oraz wpinać pod fabryczne instalacje i to wszystko dzięki dołączonej do zestawu zwrotnicy. 

APK 165P – świetne brzmienie i łatwość instalacji

System APK 165P posiada 2 zwrotnice dedykowane dla głośnika niskotonowego i wysokotonowego i oddzielone, aby ułatwić instalację. Zwrotnica APCX P 2W kształtuje pasmo przenoszenia AP 6.5P aby optymalnie dopasować je do głośnika wysokotonowego AP 1P; wykorzystuje również cewkę indukcyjną o niskiej wartości ESR (ekwiwalenta szeregowa rezystancja), niezbędną do maksymalizacji transferu mocy do cewki. Natomiast zwrotnica głośnika wysokotonowego APCX P 2T jest wyposażona w funkcję Hi-Contour w celu wzmocnienia wysokich częstotliwości, zaprojektowaną w celu uzyskania prawidłowego balansu barwy z bogatymi niskimi częstotliwościami gwarantowanymi przez głośnik niskotonowy AP 6.5P.

Nowy dwudrożny system głośników Prima APK 165P, zdolny do obsługi szczytowej do 345 W i ciągłej ustalonej na poziomie 115W, to idealne połączenie, aby w pełni wykorzystać moc np. AP F8.9 bit lub wszystkich innych wzmacniaczy Prima używanych w konfiguracjach o dużej mocy. Wyjątkowa technologia AIF (Any Install Frontplate) głośnika wysokotonowego AP 1P zapewnia instalatorowi 3 różne panele przednie, co zapewnia całkowitą wszechstronność zastosowań i znaczne skrócenie czasu instalacji. Głośnik niskotonowy został zaprojektowany tak, aby działał jak najlepiej w instalacjach OEM, łącząc doskonałą moc i wydajność. Górne zawieszenie membrany wykorzystane w Audison AP 6.5P cechuje się lepszymi odpowiedziami brzemieniowymi szczególnie na niski zakres częstotliwości (basu). 

Wysokiej jakości magnes i membrana

AP 6.5P cechuje się dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Został wyposażony w membranę kopułkową, wykonaną z wodoodpornego materiału, a także magnes ferrytowy. Ferryt jest stopem żelaza z węglem o właściwościach fizycznych szkła, poprzez swoją krystaliczną strukturę jest świetnym materiałem magnetycznym, odpornym na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak smary czy kwasy, co przyczynia się do bezawaryjności oraz długowieczności sprzętu. 

 

 
 
Dane techniczne
Typ  System dwudrożnie odseparowany
Głośnik wysokotonowy AP 1P
Głośnik niskotonowy AP 6.5P
Zwrotnica tweetera APCX P 2T
Pasmo zwrotnicy tweetera 4kHz High-Pass @ 12 dB/Okt.
Zwrotnica woofera APCX P 2W
Pasmo zwrotnicy woofera 4kHz Low-Pass @ 6 dB/Okt. 
Rozmiar 165 mm (6.5″) Woofer
29 mm (1.14″) Tweeter
Wytrzymałość mocowa 115 W RMS (mocy ciagłej)
345 W mocy szczytowej
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 50 – 24k Hz
Skuteczność @ 2.83 Vrms / 1m 92,5 dB/Spl

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator