Xcelsus

Xcelsus Definio 4 - miniaturowy wzmacniacz 4-kanałowy D

Kod produktu: xcelsus-definio-4

EAN: 0755838572891

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus Definio 4

Definio 4 to najmniejszy spośród wzmacniaczy XCELSUSa. Stanowi sam kolejną serię wzmacniaczy - Definio. Monoblok marki Xcelsus należy do klasy D, co oznacza, że pracuje w sposób impulsowy. Ten rodzaj wzmacniaczy charakteryzuje się znacznie wyższą sprawnością niż podobnej mocy modele w klasie AB (AB ok. 50-60%, dla D są to okolice 70-90%. Definio 4 jest gwarancją znakomitej jakości przenoszonego sygnału. Doskonale sprawdzi się w systemach nagłośnienia samochodowego i zadowoli tych miłośników car audio, którzy poszukują naturalnego brzmienia, stosunkowo dużej mocy i małych wymiarów w swoim pojeździe. 

 

Świetna zagraniczna marka

Pochodząca ze Szwecji firma Xcelsus posiada wieloletnie doświadczenie w branży nagłośnieniowej, jednak na rynku polskim zadebiutowała stosunkowo niedawno. Marka posiada korzenie w jednej z najbardziej znakomitych marek Car Audio - DLS, gdzie Dawid Koniarski (twórca marki XCELSUS) stanowił za literkę D w DLS.  Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości łączenia produktów w kompletne zestawy i doskonałej jakości komponentom, Xcelsus szturmem zdobywa oddanie fanatyków dobrego brzmienia. Marka stale rozwija się i proponuje ulepszone rozwiązania technologiczne. Szeroko znana jest pośród miłośników Hi-Endu w wysoko rozwiniętych krajach azji. Ich urządzenia są regulowane w zakresie wielu parametrów, dzięki czemu użytkownik może dostosować ich pracę do własnych potrzeb.

Możliwości mróweczki Definio 4

DEFINIO 4 to 4-kanałowy wzmacniacz klasy D wyposażony w pilota do subwoofera. Dzięki temu można w jego oparciu zbudować pełnoprawny system 2.1 tj. paswyny front oraz uzupełnienie niskich tonów w postaci subwoofera.
 
DEFINIO 4 łączy w sobie to, co najlepsze w klasie D, takie jak: mały rozmiar, wysoka odpowiedź przejściowa (dynamiczna) i duża moc związana z rozmiarem.
 
Inżynierowie wzmacniacza skupili się na uzyskaniu JAKOŚCI DŹWIĘKU klasy AB i niskim zniekształceniom budując konstrukcję w klasie D wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku. Definio 4 jest bardzo silnym wzmacniaczem na tle konkurencji. 

 

Dane techniczne

Xcelsus Definio 4 
Seria - Definio
Liczba kanałów - 4
Klasa końcówki mocy - Full Range Digital (pełnozakresowe D)
Moc RMS 4 Ohm - 4x105 W
Moc RMS 2 Ohm - 4x165 W
Moc RMS w mostku 4 Ohm - 320 W
Signal to noise ratio, A-weighted - 90 dB
Damping factor - >100
THD @ 5W, 1 kHz <0,02% (! pomiar przy 5W, co oznacza rewelacyjne parametry)
Pasmo przenoszenia - 10 Hz- 40 kHz
Impedancja wejścia - 5 kOhm
Czułość wejściowa (GAIN) - 0.2-6 V
HPF - 50-500 Hz
LPF - 50-500 Hz
Pobór mocy (w spoczynku) - 0.7 A (0.35 A)
Pobór mocy MAX - 64 A (35 A)
Bezpiecznik (należy zastosować bezpośrednio przed wzmacniaczem - brak wewnątrz wzmacniacza) - 60 A (40 A)
Wymiary (mm) -  41,8 x 104 x 270
 

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator