Montaż i serwis

Oprócz sprzedaży sprzętu car audio zajmujemy się również instalacjami. W zasadzie jest to ulubiona część naszej pracy - wykonywanie kompletnych nagłośnień w samochodach klientów. Nic nie daje takiej satysfakcji jak widoczny uśmiech na twarzy klienta w trakcie pierwszego odsłuchu. 

Nie boimy się wyzwań. Podejmujemy się zarówno podstawowej wymiany głośników, kompletnych instalacji z subwooferem, wzmacniaczami i wymianą radioodtwarzacza, a także wykonujemy zabudowy car audio ze wzmacniaczami, blokami rozdzielczymi i czym tylko klient sobie zażyczy. Zajmujemy się również montażem kamer cofania, czujników parkowania oraz kompleksowym wygłuszaniem pojazdów, zarówno pod kątem poprawy doznań akustycznych w systemie car audio a także pod kątem wyciszenia pojazdu. 

Oprócz tego zajmujemy się diagnozą problemów w istniejących instalacjach car audio. Poprawiamy po druciarzach i rozwiązujemy problemy.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane