Realizacje


Oprócz sprzedaży sprzętu car audio zajmujemy się również instalacjami. W zasadzie jest to ulubiona część naszej pracy - wykonywanie kompletnych nagłośnień w samochodach klientów. Nic nie daje takiej satysfakcji jak widoczny uśmiech na twarzy klienta w trakcie pierwszego odsłuchu. 

Nie boimy się wyzwań. Podejmujemy się zarówno podstawowej wymiany głośników, kompletnych instalacji z subwooferem, wzmacniaczami i wymianą radioodtwarzacza, a także wykonujemy zabudowy car audio ze wzmacniaczami, blokami rozdzielczymi i czym tylko klient sobie zażyczy. Zajmujemy się również montażem kamer cofania, czujników parkowania oraz kompleksowym wygłuszaniem pojazdów, zarówno pod kątem poprawy doznań akustycznych w systemie car audio a także pod kątem wyciszenia pojazdu. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga gdzie prezentujemy wybrane przez nas realizacje w pojazdach klientów. Korzystamy tylko z komponentów najwyższej jakości i stosujemy tylko sprzęt najlepszych światowych marek car audio. Nie jesteśmy zwykłymi pracowanikami, jesteśmy pasjonatami, dla których car audio to przede wszystkim hobby, w którym realizujemy się w pracy zawodowej. Nasze motto to "może nie najtaniej ale jako tako".

kia sportage car audio

subaru brz car audio

bmw m3 car audio

nagłośnienie motocykla

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane