>

Filtry

Cena

-

Producent

Przewody zasilające

Rodzaj połączenia warunkuje jakość brzmienia. Wysokojakościowe przewody zasilające, znanych i powszechnie cenionych w świecie producentów, znacząco ograniczają przenikanie zakłóceń zewnętrznych, sprawiając tym samym, że odtwarzany dźwięk jest niemal całkowicie nieskazitelny. Szukając odpowiedniego okablowania zasilającego, warto wziąć pod uwagę materiały zastosowane przy jego produkcji, a także ekranowanie przewodów – parametry odpowiedzialne za stabilną pracę każdego sprzętu car audio. Nie sposób nie wspomnieć również o izolacji – warunkującej odporność na wahania temperatur i związki chemiczne oraz przewodności.

Wysokojakościowe przewody zasilające – na co zwrócić uwagę?

Odpowiednio dobrane przewody zasilające cechują się wysoką przewodnością. Nowoczesne rozwiązania bazują na ulepszonym ekranowaniu, charakteryzującym się lepszymi właściwościami ochronnymi. Przewód zasilający do systemów car audio powinien być wykonany z nitek z miedzi beztlenowej OFC. Materiał ten sprzyja bezpiecznemu lutowaniu, a także gwarantuje trwałość połączeń zaciskowych. Najlepszej jakości przewody zasilające gwarantują stabilny przepływ prądu. Zabezpieczone izolacją PCV, są w pełni odporne na zmieniające się temperatury oraz ewentualne związki chemiczne. Dobrej klasy kable sprzyjają bezproblemowej pracy systemu car audio przez cały rok – niezależnie od pogody panującej za oknem.

Produkty

FOCAL CAR - PK21
Focal Car

FOCAL CAR - PK21

319,00 zł (259,35 zł netto)

Zakonfekcjonowane czy na metry?

Przewody zasilające sprzedawane są zarówno w zestawach, jak i na metry. Warto zauważyć, że okablowanie cięte nie posiada odpowiednich końcówek. Wyłącznie sprzęt paczkowany jest gotowy do użycia. Zarówno zestawy, jak i przewody zasilające na metry oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane