Filtry

Cena

-

Dystanse głośnikowe

Dystanse głośnikowe przeznaczone są do szybkiego, wygodnego oraz stabilnego montażu głośników w samochodzie. Akcesoria te sprawdzą się wyłącznie w przypadku montowania sprzętu w specjalnych, przeznaczonych do tego miejscach.

Wykonanie i zastosowanie dystansów głośnikowych

Dystanse głośnikowe wykonuje się za pomocą technologii CNC. Frezowane, a następnie szlifowane akcesoria zabezpieczone zostają bezbarwnym lakierem w celu ochrony przed wilgocią. Szczelna, gładka powłoka na całej powierzchni skutecznie zapobiega wnikaniu do wnętrza dystansów wszelkiego rodzaju: brudu, pyłu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Dystanse głośnikowe dedykowane są pod głośniki o określonych rozmiarach; głównie pod wysokiej klasy akcesoria o konkretnych wymiarach. Umożliwiają dogodny montaż sprzętu poprzez zamocowanie go w miejscu do tego przeznaczonym. W zależności od modelu samochodu, niektóre dystanse głośnikowe mogą być częściowo widoczne przez siatki maskownic głośnikowych. Zastosowanie produktu w innym kolorze np. w tym samym co maskownica, znacząco podniesie walory wizualne wnętrza pojazdu. Uwaga! W przypadku samochodów, w których dochodzi do zbierania się wody bezpośrednio na dystansach głośnikowych, zaleca się dodatkowe zabezpieczenia omawianego elementu np. środkiem do ochrony podwozi samochodowych bądź klasycznym silikonem. Montaż dystansów głośnikowych wymaga od użytkownika wcześniejsze wywiercenie w produkcie otworów mocujących.

Produkty

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane