Massive Audio

Głośniki samochodowe Massive Audio FC6 150W RMS

Kod produktu: massive-audio-fc6

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Amerykańska marka Massive Audio 

Od 1999 roku Massive Audio® jest liderem w branży wysokiej jakości produktów audio. Massive Audio opiera swoją działalność o wysoką jakości reprodukcji dźwięku dzięki własnej inżynierii i zaangażowaniu w satysfakcję klienta.

W dzisiejszym przemyśle produkty car audio muszą wyróżniać się nie tylko zdolnością do precyzyjnego odtwarzania muzyki, ale także zdolnością do zapewniania potężnych doznań dźwiękowych a nawet startowania w zawodach car audio. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, Massive Audio wprowadził szereg wybitnych produktów przeznaczonych dla entuzjastów, którzy nie godzą się na żadne kompromisy.

Produkty firma Massive Audio są wynikiem wieloletniego doświadczenia w inżynierii, produkcji i dogłębnego zrozumienia tego, czego ich klienci, oczekują od ich hasła przewodniego: „YOUR MASSIVE AUDIO EXPERIENCE”. 

Doskonała reprodukcja dźwięku z wysokim SPL dzięki zestawom głośnikowym serii Massive Audio FC.

Chroniona przed promieniowaniem UV kopułka z tkanego włókna o niskiej masie,  materiał Cloth Nomex Spider, efektywność 93 dB i zawieszenie z miękkiej, elastycznej gumy butylowej, zapewniają płynne, szybkie i mocne odtwarzanie dźwięku.

Zwrotnice Linksworth Riley X Over o nachyleniu zbocza opadającego 12dB/oktawę,  łączą niskie i wysokie tony z równowagą nieosiąganą przez konkurencję. Duże, 25-milimetrowe głośniki wysokotonowe Ferro Fluid Cooled z miękką jedwabną kopułką są wyposażone w wiele opcji montażu, które pomagają FC6 zapewnić doskonałą reprodukcję wysokich tonów aż do 20KHz z precyzyjną równowagą między mocą, pasmem przenoszenia i jakością dźwięku.

Główne cechy Massive Audio FC6

-stalowy kosz malowany proszkowo
-6.5 calowe przetworniki z mocnymi magnesami Y30
-tłoczone na koszach logo MASSIVE
-efektywna i dokładna reprodukcja dźwięku
-zwrotnice 12dB Linksworth Riley Crossover
-malowane na czarno maskownice głośników
-mocna i solidna konstrukcja zapewniająca odporność na uszkodzenia
-zawieszenie z gumy butylowej
-w pełni izolowana plecionka zapobiegająca zakłóceniom
-materiałowy pająk z włóknami poliestrowymi
-1 calowa cewka
-nieruchoma kopułka z korektorem fazy

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator