Ground Zero

Głośniki Ground Zero GZIC 13X 130mm

Kod produktu: gz-gzic-13x

EAN: 4074638162726

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Ground Zero GZIC 13X

Marka Ground Zero powstała w wyniku połączenia dwóch firm z branży car audio - niemieckiej MaGma i amerykańskiej TC Sound. Doświadczenie pracowników TC Sound i precyzja inżynierów MaGma pozwoliły na opracowanie bardzo mocnych i solidnych produktów. Jednym z nich jest dwudrożny zestaw głośnikowy GZIC 13X, idealny do instalowania w samochodach z rynku europejskiego, amerykańskiego, a także azjatyckiego. 

Dźwięk na najwyższym poziomie

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom zestaw GZIC 13X oferuje pasmo przenoszenia dźwięku od 60 do 20 tysięcy herców, przy poziomie ciśnienia akustycznego równym 90 decybeli. Wpływ na głębokie, wyraziste brzmienie i precyzyjne odtwarzanie dźwięku mają membrana z HQPP (o średnicy 19 milimetrów, która eliminuje wszelkie zniekształcenia) oraz zawieszenie z kauczuku butylowego. Zestaw świetnie radzi sobie z wysokimi tonami, dzięki głośnikowi wysokotonowemu z jedwabną kopułką. Nie ma także problemów z odtwarzaniem tonów średnich i niskich. Wszystkie dźwięki są pod stałą kontrolą, odznaczają się niezwykłą wyrazistością, precyzyjnością i delikatnością. Są przyjemne dla ucha i pozbawione niepożądanych szmerów i zakłóceń. 

 


GZIW 13X – parametry techniczne

Zestaw marki Ground Zero charakteryzuje się mocą RMS, wynoszącą 90W (moc taką osiągnięto, dzięki zainstalowaniu wysokotemperaturowej cewki) oraz mocą maksymalną równą 140W, a także częstotliwością rezonansową na poziomie 50 herców. Impedancja GZIC 13X, czyli opór prądu elektrycznego przepływającego od wzmacniacza do głośnika to 4 ohm.  Średnica zewnętrzna woofera wynosi 13 centymetrów, a średnica otworu montażowego – 11,4 centymetrów. Z kolei głębokość montażowa to 5 centymetrów.  Głośnik posiada także cewkę o średnicy 25 milimetrów. 

Niewielkich rozmiarów, wytrzymały zestaw głośnikowy GZIW 13X

Zestaw GZIC 13X jest niezwykle kompaktowy, dzięki czemu zmieści się niemal w każdym miejscu przeznaczonym na głośniki. Dwurożna zwrotnica została umieszczona w małej obudowie, co ułatwia schowanie jej w samochodzie.  Pomimo swoich małych rozmiarów, sprzęt niezawodny i bardzo wytrzymały. Jego kosz został wykonany ze stali, która chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, a powleczona warstwa chroni przed wilgocią. Posiada także układ magnetyczny, wytworzony z ferrytu, czyli materiału odpornego na korozję, substancje agresywne (kwasy, sole), wysokie i niskie temperatury oraz rozmagnesowanie. Układ ten został dostosowany do pracy przy użyciu niższej mocy wzmacniacza. Zestaw GZIC 13X można bezpośrednio podłączyć do radia samochodowego.

Prostota obsługi i montażu

Prezentowany zestaw sprawdzi się każdemu miłośnikowi muzyki, niezależnie od preferowanego gatunku. Będzie idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących. Jego obsługa i montaż są bardzo proste, nie sprawią problemów osobie, która po raz pierwszy ma do czynienia z tego typu sprzętem. Instalacja GZIC 13X nie jest czasochłonna i nie wymaga korzystania z pomocy specjalisty. 

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator