Audison

Audison APK 130 Zestaw Odseparowany

Kod produktu: audison-apk-130

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 75
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Zestaw odseparowny Audison APK 130

Głośniki zostały stworzone przez włoską markę Audison, która specjalizuje się w produkcji głośników SQ (Sound Quality), wyróżniających się bardzo wysoką jakością dźwięku. Wszelkie produkty tej marki - w tym pięciocalowy głośnik średniotonowy AP5 i wysokotonowy tweete AP 1  świetnie współgrają z innym sprzętem nagłośnieniowym. Można je łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM oraz wpinać pod fabryczne instalacje i to wszystko dzięki dołączonej do zestawu zwrotnicy. 

APK 130 – świetne brzmienie

System dwudrożnie odseparowany wyposażony jest w głośnik wysokotonowy AP 1 i głośnik niskotonowy AP 5. Zwrotnica APCX TW wyposażona jest w dwupozycyjny selektor poziomu zapewniający możliwość dostosowania odpowiedzi do dwóch głównych zastosowań: + 2 dB, jeśli jest zainstalowany za maskownicą OEM w dolnej części drzwi, 0 dB dla instalacji na słupku A bez dodatkowych kratek między głośnikiem wysokotonowym a słuchaczem.

Aby ułatwić instalację w miejscach OEM, głośniki niskotonowe są wyposażone w szybkie terminale wysokoprądowe z podwójnym stykiem na biegunach dodatnim i ujemnym, co zapewnia dużą elastyczność i szybkie podłączenie.

Wysokiej jakości magnes i membrana

AP 5 cechuje się dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Został wyposażony w membranę kopułkową, wykonaną z wodoodpornego materiału, a także magnes ferrytowy. Ferryt jest tworzywem sztucznym, odpornym na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak smary czy kwasy, co przyczynia się do bezawaryjności oraz długowieczności sprzętu. 

 

Dane techniczne`

Typ

Zestaw dwudrożnie odseparowany

Rozmiar

130 mm (5″)

Wytrzymałość mocowa

75 W RMS mocy ciągłej

225 W mocy szczytowej

Impedancja

4 Ω

Pasmo przenoszenia

70 ÷ 20k Hz

Skuteczność

93 dB/Spl

Magnes

Ferryt

Membrana

Woofer- Papier odporny na wodę, Tweeter - tetolon 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator