Audison

Audison APK 163 Zestaw głośnikowy trójdrożny odseparowany

Kod produktu: audison-apk-163

EAN:

Parametry:

  • Moc RMS [W]: 125
  • Impedancja [Ω]: 4

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Zestaw odseparowny Audison APK 163

Głośniki zostały stworzone przez włoską markę Audison, która specjalizuje się w produkcji głośników SQ (Sound Quality), wyróżniających się bardzo wysoką jakością dźwięku. Wszelkie produkty tej marki - w tym sześcio i pół calowy głośnik niskotonowy AP 6.5, AP 4 jako głośnik średniotonowy (mid-bas) i wysokotonowy tweeter AP 1  świetnie współgrają z innym sprzętem nagłośnieniowym. Można je łączyć w zintegrowane systemy, podłączać pod systemy OEM oraz wpinać pod fabryczne instalacje i to wszystko dzięki dołączonych do zestawu zwrotnic. W zestawie znajdziesz również stylowe maskownice z eleganckim logiem Audison i tłoczoną siatką nadające artystycznej finezji w twoim samochodzie (dla AP 4 oraz AP 6.5). 

APK 163 – świetne brzmienie i łatwość instalacji

System APK 163 posiada 3 zwrotnice dedykowane dla głośnika niskotonowego i wysokotonowego i oddzielone, aby ułatwić instalację. Zwrotnica APCX WF kształtuje pasmo przenoszenia AP 6.5 aby optymalnie dopasować je do głośnika wysokotonowego AP 1 i midbasu AP 4; wykorzystuje również cewkę indukcyjną o niskiej wartości ESR (ekwiwalenta szeregowa rezystancja), niezbędną do maksymalizacji transferu mocy do cewki. Natomiast zwrotnica głośnika wysokotonowego APCX TW jest wyposażona w funkcję Hi-Contour w celu wzmocnienia wysokich częstotliwości, zaprojektowaną w celu uzyskania prawidłowego balansu barwy z bogatymi niskimi częstotliwościami gwarantowanymi przez głośnik niskotonowy AP 6.5. Zwrotnica APCX MD tnie pasmo wyznaczając konkretny zakres częstotliwości reprodukowane potem przez AP 4.

Wysokiej jakości magnes i membrana

AP 6.5 oraz AP 4 cechują się dużą odpornością na różne czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Zostały wyposażone w membranę kopułkową, wykonaną z wodoodpornego materiału, a także magnes ferrytowy. Ferryt jest stopem żelaza z węglem o właściwościach fizycznych szkła, poprzez swoją krystaliczną strukturę jest świetnym materiałem magnetycznym, odpornym na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania substancji agresywnych, takich jak smary czy kwasy, co przyczynia się do bezawaryjności oraz długowieczności sprzętu tej włoskiej marki. 

 

Dane techniczne

Typ 3 way Zestaw Trójdrożnie Odseparowany
Rozmiar 165 mm (6.5″) Woofer
100 mm (4″) Midbass
26 mm (1″) Tweeter
46,5 x 37,5 x 20,1 mm (1.83″ x 1.47″ x 0.8″) APCX TW zwrotnica tweetera
72 x 44,5 x 23 mm (2.83″ x 1.8″ x 0.9″) APCX MD zwrotnica midbasu
72 x 44,5 x 23 mm (2.83″ x 1.8″ x 0.9″) APCX WF zwrotnica woofera
Wytrzymałość mocowa 125 W RMS (mocy ciągłej)
375 W mocy szczytowej
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 50 – 20k Hz
Skuteczność 93,5 dB/Spl

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator