Morel

Głośniki samochodowe Morel Tempo Ultra 502

Kod produktu: morel-tempo-ultra-502

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Morel Tempo Ultra 502 

Tempo Ultra 502 to popularny model odseparowanych głośników dwudrożnych od cenionej firmy Morel. Zestaw został stworzony na podstawie przetestowanej, sprawdzonej technologii z uwzględnieniem nowych rozwiązań – są między innymi wyposażone w większą cewkę i mocniejszy magnes. To pozwala na jeszcze lepszą reprodukcję dźwięku. Newralgiczne elementy chroni obudowa z wytrzymałych materiałów. Znajdują się na czele rankingu modeli w swoim przedziale cenowym.

 

 


Charakterystyka głośników Morel Tempo Ultra 502

Dwudrożny system głośnikowy pozwala na lepsze odtwarzanie dźwięku, dzięki podziałowi pasma na węższe segmenty, obsługiwane przez specjalnie przygotowane przetworniki. Woofer odpowiedzialny za tony niskie ma średnicę 130 milimetrów, natomiast jego cewka mierzy 38 milimetrów. Posiada wentylowany układ napędowy wykonany z ferrytu. Średnica cewki przetwornika wysokotonowego wynosi z kolei 28 milimetrów. Tweeter posiada wbudowany magnes neodymowy, jest też wyposażony w nowoczesną, miękką kopułkę.

 

Morel Tempo Ultra 502 – innowacyjna technologia

Moc nominalna Morel Tempo Ultra 502 liczy 100 W, natomiast moc maksymalna to aż 250 W. Impedancja wynosi 4 ohm. Zestaw może pochwalić się również skutecznością na poziomie 90 decybeli. Dzięki dobrze przemyślanemu dwudrożnemu systemowi urządzenie bez problemów obsługuje szerokie pasmo przenoszenia – od 55 do 22 tysięcy herców. 

Montaż głośników Tempo Ultra 502 jest stosunkowo prosty. Głębokość montażowa wooferów to 64 milimetry, natomiast tweeterów – 20 milimetrów. 

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator