Morel

Głośniki trójdrożne Morel Maximo Ultra 603 165mm

Kod produktu: morel-maximo-ultra-603

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Morel Maximo Ultra 603

Trójdrożny westaw głośnikowy Morel Maximo Ultra 603 powstał w duchu nieustannie rozwijającej się oferty głośników marki Morel. Morel Maximo Ultra 603 reprezentuje całkowicie nowe, unikatowe oblicze brzmienia. Dzięki impedancji 4 ohm, głośniki te oferują  niesamowite doznania słuchowe.

 

Doskonała jakość wykonania Morel Maximo Ultra 603

Przedstawiany trójdrożny zestaw Morel Maximo Ultra 603 stworzony został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ryzyko drastycznego uszkodzenia urządzenia spada praktycznie do zera. Do chłodzenia w tweeterach wykorzystano ferrofluid; ciecz, która początkowo służyć miała jako składnik paliwa do rakiet. To właśnie dzięki tej cieczy czas grania głośników Morel Maximo Ultra 603 znacznie się wydłuża, a sam dźwięk staje się o wiele mocniejszy.  Membrana woofera wykonana została z HQPP, a gwarancję solidności kosza stanowi stal. Warte uwagi są jednak przede wszystkim kopułki z cesarskiego jedwabiu; to właśnie one gwarantują Morel Maximo Ultra 603 niezastąpioną jakość brzmienia. 

 
 
 


Dynamika dźwięku Morel Maximo Ultra 603

Ku maksymalnej wygodzie i zadowoleniu klienta, głośniki Morel Maximo Ultra 603 wyposażone zostały w cewki 4 ohm, które zapewniają brzmieniu niezastąpioną efektywność i dynamikę. Dynamika ta łączy się z solidniejszym basem i większą wydajnością głośnika. Średnicę cewki reprezentuje 25 mm, natomiast głębokość montażowa osiąga 68 mm. Najwyższa jakość elementów wzmacniacza gwarantuje długą żywotność urządzenia, dzięki czemu można cieszyć się czystym brzmieniem przez lata. Wykorzystana w Morel Maximo Ultra 603 impedancja 4 ohm pozwala wydobyć ze wzmacniacza maksimum możliwości, udoskonalając wysokie tony dźwięku. Wszystko to umożliwia pełne docenienie mocy muzyki.

Morel Maximo Ultra 603 jako muzyczny kompan na lata 

Dwudrożny zestaw głośników Morel Maximo Ultra 603 posiada wszystkie cechy, które zadowolą zarówno wkraczających w świat dźwięku amatorów, jak i wyczulonych na dźwięk audiofilów. Zestaw pozostaje odseparowany i posiada wyjątkowe dodatki w postaci aluminiowych korektorów fazy oraz dwudrożnych zwrotnic pasywnych. Dodatkowo w komplet wchodzą także po dwie sztuki średnio-niskotonowych wooferów i wysokotonowych tweeterów oraz grille na głośniki. By cały proces montażu przebiegł szybko i gładko, do zestawu dołączono również niezbędne akcesoria, przewody montażowe oraz instrukcję obsługi. Bezproblemowa instalacja zagwarantuje szybsze zderzenie z niesamowitym efektem dźwięku wzmacniaczy.

 

Innowacyjny system chłodzenia

Do chłodzenia zestawu Morel Maximo Ultra 603 zastosowano ferrofluid. Jest to nowoczesnej generacji substancja, wykorzystywana w wysokiej klasy urządzeniach nagłaśniających. Dzięki niej głośniki marki Morel są wyjątkowo odporne na przegrzanie. Właściwość ta sprawia, że przetworniki tej firmy świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie systemów audio użytkowników, którzy uwielbiają mocne brzmienie.

 

Nadchodzące zmiany brzmienia

Morel Maximo Ultra 603 to kolejny dowód na rosnące ambicje marki Morel, która stawia na udoskonalanie parametrów brzmienia, niesłabnącą wydajność swoich produktów oraz niezmienną przystępność cen. Za przedstawionym zestawem wzmacniaczy stoją lata doświadczenia i niezwykła precyzja inżynierska. Zestaw głośników Morel Maximo Ultra 603 to odważny krok w stronę lepszej przyszłości brzmienia.

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator