Filtry

Cena

-

Subwoofery pasywne

Subwoofery, które odpowiadają za reprodukcję najniższych częstotliwości pasma akustycznego, można podzielić między innymi na aktywne i pasywne. Odpowiednie ich dobranie zależy od wielu czynników – przestrzeni, jaką dysponujemy, budżetu czy indywidualnych potrzeb kupującego. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Czym charakteryzują się subwoofery pasywne i kiedy warto się na nie zdecydować?

Czym cechują się subwoofery pasywne?

Subwoofer pasywny nie jest wyposażony we wbudowany wzmacniacz. Oznacza to, że decydując się na ten rodzaj, trzeba będzie samodzielnie dobrać wzmacniacz dopasowany do parametrów subwoofera. Może to być skomplikowane, zwłaszcza jeśli nie specjalizujemy się w tej dziedzinie, dlatego wybór subwoofera aktywnego jest popularniejszym rozwiązaniem. Jednak subwoofer pasywny, bez fabrycznie wbudowanego wzmacniacza, pozwala na większą dowolność w doborze pozostałych elementów systemu nagłośnieniowego. Jest to również opcja bardziej ekonomiczna. Jest polecany dla osób, które dysponują większą przestrzenią, ponieważ subwoofer z odseparowanym wzmacniaczem z reguły zajmuje więcej miejsca. Będzie to również dobry wybór, jeśli posiadamy już pozostałe elementy zestawy wraz ze wzmacniaczem.

W naszym katalogu znajduje się wiele modeli subwooferów pasywnych oraz polecanych do nich wzmacniaczy. Z pewnością każdy znajdzie produkt pasujący do wymarzonego zestawu nagłośnieniowego.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane