Filtry

Cena

-

Producent

Maty dźwiękochłonne

Zastosowanie mat dźwiękochłonnych, zwłaszcza wraz z warstwą maty butylowej z aluminium; tworzy niezawodną, wielowarstwową barierę dźwiękochłonną stosowaną przy wygłuszaniu najdroższych samochodów. Maty dźwiękochłonne są dostępne w wielu grubościach i ciężarach.

Zastosowanie mat dźwiękochłonnych

Maty dźwiękochłonne poleca się głównie do tłumienia hałasu, ponieważ mają doskonałe właściwości wyciszania dźwięków i redukcji drgań. Są szczególnie zalecane do stosowania w takich obszarach jak drzwi. Można je użyć także do pozostałych części karoserii: podłogi, bagażnika, tylnych boków bagażnika oraz plastikowych nadkoli od zewnątrz. Maty dźwiękochłonne opierają się na warstwie specjalnej pianki poliuretanowej, która odpowiada za obniżenie hałasu. Wytłumienie następuje poprzez absorpcję energii padających na materiał fal akustycznych.

Bezpieczeństwo stosowania mat dźwiękochłonnych

Każda mata wygłuszająca w ofercie rewelacyjnie tłumi zewnętrzne dźwięki, a także spełnia najbardziej rygorystyczne kryteria w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Produkty są odporne na działanie skrajnych temperatur oraz wykazują się bardzo wysoką elastycznością w rozmaitych warunkach. Maty wygłuszające bez obaw mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Nie są podatne na szkodliwe oddziaływanie wilgoci oraz większości środków chemicznych. Stanowią idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia komfortu akustycznego.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane