Filtry

Cena

-

Producent

Pianki wygłuszające

Pianki wygłuszające dzięki swoim właściwościom akustycznym znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, jako materiał do stosowania wewnątrz pojazdów, przede wszystkim za elementami tapicerki i podsufitki oraz jako bardzo efektywny pochłaniacz hałasu. Struktura pianek wygłuszających oraz ich gęstość pozwala na skuteczne działania na falę akustyczną w zakresie wysokich i średnich częstotliwości. Doskonale nadają się do tłumienia trzasków, skrzypienia i rezonansów plastikowych elementów kabiny i tapicerki samochodowej.

Prosty montaż i bezpieczeństwo stosowania pianek

Pianki akustyczne nie tylko oferują świetną redukcję hałasu, ale także są w pełni bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt. Dodatkowo posiadają mocny klej, który znacznie usprawnia montaż i sprawia, że jest on niezwykle łatwy - na powierzchniach o płaskim, ale również bardziej skomplikowanym kształcie. Instalacja nie sprawi żadnych problemów nawet osobom, które po raz pierwszy mają do czynienia z tego typu produktem.

Jeszcze więcej zalet stosowania pianek

Pianki izolacyjne z komórkami zamkniętymi o wysokich właściwościach akustycznych oraz izolacyjnych nie wchłaniają wilgoci, są odporne na działanie wody oraz tworząc barierę termoakustyczną - doskonale pochłaniają hałas. Dźwiękochłonny impregnat zabezpiecza materiał bazowy przed starzeniem się oraz nadaje mu specyficzną zdolność powolnego powracania do pierwotnego kształtu po wcześniejszym ściśnięciu. Dodatkową zaletą pianek wygłuszających jest to, że występują one w różnych grubościach i rozmiarach, dzięki czemu można wybrać model w stu procentach dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane