Filtry

Cena

-

Akcesoria i zestawy

Do wyciszenia samochodu nie wystarczą tylko maty czy pianki wygłuszające. Jeśli ich instalacja ma przebiec sprawnie i bez niepotrzebnych przeszkód to należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Profesjonalne kleje, taśmy, nożyki tapicerskie, wałeczki oraz ściągacze do tapicerki to produkty, które zapewnią szybki i bezproblemowy montaż mat oraz pianek wygłuszających.

Rolki i wałki do mat tłumiących

Profesjonalne rolki świetnie sprawdzą się do równomiernego dociskania samoprzylepnych mat wygłuszających, które służą do wytłumiana rezonansu elementów nadwozia samochodu. Wałki z kolei to niezbędne akcesoria do prac montażowych nad izolacją drgań samochodu.

Kleje montażowe, taśmy akustyczne, butyl i odtłuszczacze

Zdecydowana większość materiałów do samochodów jest już pokryta klejem ułtwiającym aplikację, ale zdarzają się wytwory i zastosowania gdzie puszka z klejem czy środkiem odtłuszczającym okaże się niezbędna. Klej kontaktowy przeznaczony jest do mocowania pianek, styropianu, izolacji akustycznych i cieplnych, tkanin, papieru i innych tworzyw sztucznych. Jego zadaniem jest szybkie utrzymanie w pożądanym miejscu klejonego elementu, jednak klej wystarczająco długo pozostaje plastyczny. Wyróżnia się kleje w tubie, a także w aerozolu. Z kolei samoprzylepny produkt w postaci taśmy jest odporny na wiele czynników chemicznych i służy do ograniczania się przenoszenia drgań i wibracji. Tego typu akcesoria zapewniają także wysoką dźwiękochłonność, niską przepuszczalność powietrza i paro-przepuszczalność, niską absorpcję wody, a także bardzo wysoką izolacyjność termiczną.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane