>

Filtry

Cena

-

Akcesoria i zestawy

Do wyciszenia samochodu nie wystarczą tylko maty czy pianki wygłuszające. Jeśli ich instalacja ma przebiec sprawnie i bez niepotrzebnych przeszkód to należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Profesjonalne kleje, taśmy, nożyki tapicerskie, wałeczki oraz ściągacze do tapicerki to produkty, które zapewnią szybki i bezproblemowy montaż mat oraz pianek wygłuszających.

Rolki i wałki do mat tłumiących

Profesjonalne rolki świetnie sprawdzą się do równomiernego dociskania samoprzylepnych mat wygłuszających, które służą do wytłumiana rezonansu elementów nadwozia samochodu. Wałki z kolei to niezbędne akcesoria do prac montażowych nad izolacją drgań samochodu.

Kleje montażowe, taśmy akustyczne, butyl i odtłuszczacze

Zdecydowana większość materiałów do samochodów jest już pokryta klejem ułtwiającym aplikację, ale zdarzają się wytwory i zastosowania gdzie puszka z klejem czy środkiem odtłuszczającym okaże się niezbędna. Klej kontaktowy przeznaczony jest do mocowania pianek, styropianu, izolacji akustycznych i cieplnych, tkanin, papieru i innych tworzyw sztucznych. Jego zadaniem jest szybkie utrzymanie w pożądanym miejscu klejonego elementu, jednak klej wystarczająco długo pozostaje plastyczny. Wyróżnia się kleje w tubie, a także w aerozolu. Z kolei samoprzylepny produkt w postaci taśmy jest odporny na wiele czynników chemicznych i służy do ograniczania się przenoszenia drgań i wibracji. Tego typu akcesoria zapewniają także wysoką dźwiękochłonność, niską przepuszczalność powietrza i paro-przepuszczalność, niską absorpcję wody, a także bardzo wysoką izolacyjność termiczną.

Produkty

Wygłuszanie Maski
Akustyka

Wygłuszanie Maski

200,00 zł (162,60 zł netto)

Wygłuszanie Maski Premium
Akustyka

Wygłuszanie Maski Premium

300,00 zł (243,90 zł netto)

Wygłuszanie nadkoli Premium
Akustyka

Wygłuszanie nadkoli Premium

750,00 zł (609,76 zł netto)

Wygłuszanie nadkoli Premium+
Akustyka

Wygłuszanie nadkoli Premium+

850,00 zł (691,06 zł netto)

Wygłuszanie nadkoli Standard
Akustyka

Wygłuszanie nadkoli Standard

500,00 zł (406,50 zł netto)

Wygłuszenie premium - 1 para drzwi
Vibrofiltr

Wygłuszenie premium - 1 para drzwi

399,00 zł (324,39 zł netto)

Wygłuszenie STANDARD - 1 para drzwi
Vibrofiltr

Wygłuszenie STANDARD - 1 para drzwi

279,00 zł (226,83 zł netto)

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane