Filtry

Cena

-

Producent

Stacje multimedialne

Stacje multimedialne to jedno z bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie radioodtwarzaczy samochodowych. Odpowiednio zaprogramowane stacje audio pełnią rolę małego, niezwykle funkcjonalnego komputera. Zasadnicza większość tego typu urządzeń bazuje na systemie Android, chociaż zdarzają się również produkty z systemem Windows. Wszystkie stacje multimedialne zostały zaprojektowane tak, aby w maksymalny sposób podnieść komfort jazdy samochodem, zarówno u kierowcy, jak i pasażerów.

Podstawowy standard stacji multimedialnych

Każda stacja multimedialna posiada te same funkcje, co klasyczne radia samochodowe. Podstawową jest oczywiście radio. Czym droższy sprzęt, tym więcej praktycznych, przydatnych w czasie jazdy dodatków. Tradycyjna stacja multimedialna może pochwalić się nawigacją, przeglądarką internetową, a także kompleksową łącznością z telefonem. Nieco bardziej rozbudowane produkty posiadają także: szereg aplikacji do odtwarzania muzyki, kontaktowania się ze znajomymi, a nawet wykrywania kontroli drogowych, niezawodny system cofania (dla urządzeń z dedykowaną kamerą), a także możliwość sterowania z kierownicy.

Na co jeszcze pozwala stacja multimedialna?

Stacja multimedialna daje również możliwość połączenia z telefonem za pomocą gniazda USB bądź funkcji Bluetooth. Najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala dopasować funkcje urządzenia bezpośrednio do potrzeb i preferencji użytkownika pojazdu. Profesjonalna stacja multimedialna stanowi duże udogodnienie na drodze.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane