Stacje multimedialne retro

Radia samochodowe RETRO to specjalistyczne rozwiązania, łączące w sobie nowoczesną technologię z klasycznym designem. Stacje te przeznaczone są do wyjątkowych pojazdów, których wygląd nie pozwala na montaż tradycyjnego, dostępnego w sklepie urządzenia. Nie da się ukryć, że stacje multimedialne RETRO sprawdzą się również w pojazdach określonych jako zabytkowe (również z żółtymi tablicami), wszelkiego rodzaju replikach, a także do modeli odrestaurowanych.

Przede wszystkim wygląd…

To, co wyróżnia stacje multimedialne RETRO od innych to przede wszystkim design. Ich wygląd nawiązuje bezpośrednio do przeszłości, a tym samym, idealnie wpasowuje się w aranżację wnętrza pojazdu. Czego możemy się spodziewać po radiach samochodowych RETRO? Radia samochodowe RETRO charakteryzują się równie wysoką jakością, co wszystkie współczesne radioodtwarzacze dedykowane pojazdom osobowym. Nowoczesne, zaawansowane modele posiadają funkcje Bluetooth (od razu z wbudowanym mikrofonem), maksymalny bas zapewniający niebanalne doznania muzyczne, możliwość zdalnego sterowania (klimatyczne sterowanie radiem z tylnego siedzenia), a także klasyczny odtwarzacz CD, MP3 i port USB oraz czytnik kart SD. Na ich RETRO wygląd wskazuje obudowa – odpowiednio stylizowana na przeszłe lata. Radia samochodowe RETRO oferują wszystkie funkcje, jakie oczekujemy od nowoczesnych urządzeń audio.

Produkty

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane