Audio System

Wzmacniacz Audio System CO70.4 4-kanałowy

Kod produktu: audio-system-co704

EAN: 4260101641298

Parametry:

  • Minimalna Impedancja [Ω]: 2
  • Moc na kanał RMS [W]: 70
  • Moc w mostku RMS [W]: 220

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

CO70.4

CO70.4 to wysokiej klasy urządzenie stworzone przez renomowaną niemiecką markę Audio System. Mimo przystępnej ceny oferuje ono użytkownikom brzmienie profesjonalnej jakości. 4-kanałowa wersja znakomitego modelu CO100.2 doskonale uzupełni samochodowy zestaw stereo każdego wymagającego odbiorcy. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia, system audio otrzyma ogromną porcję mocy, która sprawi, że każda podróż samochodem stanie się niezapomnianym muzycznym przeżyciem.

Znakomite parametry techniczne Audio System CO70.4

4-kanałowy wzmacniacz klasy AB to urządzenie posiadające ogromne możliwości akustyczne. Jego czułość 0,2 wynosi 6 V. CO70.4 wyposażony został w płynnie regulowane filtry HPF, LPF strojone od 30 Hz. Moc RMS urządzenia wynosi 4x70(110) przy 4(2) ohm oraz 2x 220 mono dla 4 ohm. Wzmacniacz został zamknięty w solidnej obudowie o wymiarach 280x47x171 mm.

 
 
 

 

 
 
audio system co70.4

audio system co70.4

Komponenty nowej generacji

Wzmacniacz CO70.4 korzysta z technologii, które zostały przetestowane w poprzednich produktach marki Audio System. Urządzenie charakteryzuje się dużą precyzją wykonania oraz wyjątkowo przemyślaną, funkcjonalną konstrukcją. Wzmacniacz został wyposażony w potężny radiator, który skutecznie odprowadza ciepło z układu. Dzięki udoskonaleniu technologii zastosowanych w poprzednich modelach tego producenta, w CO70.4 zwiększona została obciążalność zasilacza. Nawet przy pełnym obciążeniu wszystkich kanałów oferuje on potężną dawkę mocy, który dostarczając samochodowemu systemowi audio niezbędnego impulsu, wydobędzie z niego maksymalnie mocne brzmienie. Projektując urządzenie, zadbano także o podniesienie poziomu kontroli i poprawienie jakości basu, co doskonale obrazuje wyższy współczynnik Damping Factor niż w innych tego typu urządzeniach.

Udoskonalona technologia gwarantem czystego brzmienia

Urządzenie marki Audio System to wyjątkowo funkcjonalny i uniwersalny sprzęt. Aby poprawić jego dopasowanie do głośników i subwooferów, podniesiona została jakość oraz zakres pracy filtrów HPF i LPF. Wzmacniacz wyposażony jest w wejście hi-level poprzez RCA do podłączenia radia bez wyjść RCA. Dodatkowo urządzenie automatycznie wykrywa włączenie radia w trybie Hi-Level. Wszystkie udoskonalenia wprowadzone w modelu CO70.4 sprawiają, że pozwala on na emisję wysokiej klasy dźwięku o bardzo niskim poziomie zniekształceń. Dzięki temu produkt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wyczulonych na szumy odbiorców.

 
 
 
 
 
 

Wysoka jakość wykonania wzmacniacza CO70.4

Aby zapewnić najwyższą trwałość urządzenia, do konstrukcji wzmacniacza zastosowano wyłącznie wysokiej klasy materiały. Dzięki temu model CO70.4 jest urządzeniem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie do budowy dobrej jakości tworzyw, wpływa także na charakterystykę akustyczną produktu marki Audio System. Wzmacniacz emituje realistyczne, przyjemne w odbiorze brzmienie. Mocna, solidna konstrukcja sprawia, że nawet po dłuższym czasie użytkowania, urządzenie nadal doskonale się spisuje. Dodatkowo zaletą modelu CO70.4 jest jego klasyczny, elegancki design.

 
 
 
audio system co70.4

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator