Xcelsus

Głośniki wysokotonowe Xcelsus XUST30W z falowodem

Kod produktu: xcelsus-xust30w

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Głośnik wysokotonowy XUST30W z falowodem

Głośnik wysokotonowy XUST30W stale rozwijającej się marki Xcelsus odpowie na wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu falowodu dostosuje się do każdych warunków akustycznych, a doskonała jakość dźwięku umili nawet najdłuższą podróż.

Brzmienie bez zakłóceń dzięki zastosowaniu falowodu

Elementem odpowiedzialnym za detaliczne odwzorowanie sygnału przez głośnik XUST30W jest umieszczenie go w falowodzie. Falowód jest kanałem, który prowadzi fale dźwiękowe wzdłuż określonego toru. Znacznie wzmacnia efektywność głośników wysokotonowych, zwiększając odczuwalność brzmienia przez użytkownika. Dodatkowo niweluje także zniekształcenia sygnału, dzięki czemu uzyskiwany dźwięk jest precyzyjny i detaliczny. Wytwarzany sygnał jest kierowany bezpośrednio do słuchacza, dlatego głośnik XUST30W sprawdzi się nawet w niedogodnych warunkach akustycznych.

Najwyższe parametry techniczne gwarancją detalicznego brzmienia

Głośnik wysokotonowy XUST30W ma średnicę zaledwie 30 mm. Pomimo niewielkich wymiarów parametr SPL (ang. sound pressure level) urządzenia to aż 94 dB. Świadczy to o jego potężnej głośności i ogromnej dynamice działania. Moc nominalna produktu (RMS) to 65 watów, natomiast głośnik może osiągnąć maksymalną moc nawet 200 watów. Bardzo wysokie wskaźniki mocy sprawiają, że uzyskane brzmienie jest nie tylko donośne, ale także niezwykle czyste. Pasmo przenoszenia produktu mieści się w szerokim przedziale od 1000 do 25000 Hz, co z kolei zapewnia idealne odwzorowanie przekazywanego dźwięku. Impedancja urządzenia na poziomie 4 ohm odpowiada za zrównoważone działanie produktu bez ryzyka usterki.

Możliwość dopasowania do systemów dwudrożnych i trzydrożnych

Zestaw dwóch głośników wysokotonowych XUST30W z falowodem dopasowuje się do różnorodnych systemów audio w samochodach. Przy ustawieniu niskiego stopnia częstotliwości sprawdzi się doskonale w systemach dwudrożnych. Sprzęt działa także świetnie w systemach trzydrożnych. Marka Xcelsus dla uzyskania najlepszych efektów dźwiękowych rekomenduje ustawienie zwrotnicy na poziomie od 6 do 12 dB.

Prosty i bezpieczny montaż dzięki aluminiowej obudowie

Głośnik wysokotonowy XUST30W jest zabezpieczony przez solidną, aluminiową obudowę z serii Wave guide. Zapewnia ona nie tylko ochronę urządzenia, ale odpowiada także za estetyczny wygląd produktu. Do instalacji urządzenia wystarczające jest przygotowanie otworu montażowego o średnicy 70 mm i głębokości zaledwie 45 mm. Montaż jest bardzo prosty i może zostać wykonany przez każdego użytkownika.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Szwedzka marka Xcelsus to zupełna nowość na polskim rynku. Dzięki połączeniu cech SQ oraz SPL głośniki wytwarzają potężny, detaliczny dźwięk. Precyzja wykonania z wykorzystaniem surowców najwyższej klasy sprawia, że produkty marki Xcelsus mogą stanowić bazę do tworzenia kompletnych systemów audio. Wysokotonowy głośnik XUST30W z falowodem będzie zatem doskonałym wyborem dla każdego miłośnika słuchania mocnego brzmienia podczas jazdy samochodem.

Dane techniczne

Parametry
Średnica  1 1/8" (cala), 30 mm
Wytrzymałość mocowa (RMS)  65 W
Moc maksymalna  100 W
Częstotliwość  1500-25000 Hz
Skuteczność  94 dB
Układ cewek  SVC 1x4 Ohm
Głębokość montażowa  55 mm
Otwór montażowy  70 mm
Typ magnesu Neodym 36 mm średnicy
Materiał membrany Materiał tekstylny
Pasują do  XXM325, XXX2, XXM650 / XXM675, XXS10 / XXS12

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator