Xcelsus

Głośniki średniotonowe Xcelsus XUSM6

Kod produktu: xcelsus-xusm6

EAN: 0755838573232

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus XUSM6

Należący do ekskluzywnej serii Ultra SQL średniotonowy głośnik XUSM6 to wysokiej klasy urządzenie, które idealnie uzupełni każdy zestaw car audio. 16,5-centymetrowy przetwornik komponentowy został stworzony z myślą o miłośnikach ciężkiego, głośnego grania. Sprzęt debiutującej na polskim rynku marki Xcelsus charakteryzuje się wyjątkowo głębokim, przyjemnym w odbiorze basowym brzmieniem. Dzięki wsparciu konstrukcji urządzenia nowoczesną technologią, emituje krystalicznie czysty dźwięk, nawet przy bardzo wysokim poziomie głośności.

Potężne możliwości modelu XUSM6 

Średniotonowy głośnik XUSM6 to urządzenie, pozwalające na bardzo głośne odtwarzanie muzyki. Do jego konstrukcji zastosowano wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe materiały oraz solidne, nowoczesne komponenty akustyczne. Sprzęt oferuje wysokiej jakości brzmienie, niezależnie od poziomu głośności oraz gatunku muzycznego. Precyzyjne, dobrze kontrolowane brzmienie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających melomanów. 

Wysokiej klasy komponenty akustyczne

Aby uzyskać stabilne, głośne i czyste brzmienie, głośnik marki Xcelsus został skonstruowany z nowoczesnych i funkcjonalnych elementów. Średniotonowy przetwornik samochodowy XUSM6 posiada imponujących rozmiarów magnes. Jego średnica wynosi aż 130 mm. Tej wielkości magnes rzadko spotykany jest w konkurencyjnych modelach głośników tej klasy i gwarantuje optymalną dynamikę w czasie odtwarzania muzyki. Równie istotną rolę pełni wykorzystana w głośniku 38-milimetrowa cewka. Jej zintegrowany systemem chłodzenia skutecznie odprowadza nadmiar ciepła wytwarzany podczas długich odsłuchów, co chroni przetwornik przed przegrzaniem i znacznie zwiększa jego żywotność.

Doskonała specyfika głośnika XUSM6

O wysokiej klasie modelu XUSM6 najlepiej świadczą jego parametry. Jego możliwości sięgają wartości aż 300 W, a maksymalna głośność, z jaką może pracować przez dłuższy czas bez ryzyka uszkodzenia oraz przy zachowaniu minimalnego poziomu zniekształceń to 125 W. Pasmo przenoszenia głośnika mieści się w przedziale 80-8000 Hz, a jego impedancja wynosi 4 ohm. Skuteczność tego modelu na poziomie 94 dB sprawia, że do mocnego, głośnego grania nie jest konieczne dodatkowe źródło mocy.

Solidny i funkcjonalny

Pomimo ogromnych możliwości akustycznych, model XUSM6 zamknięty został w średniej wielkości obudowie. Jego głębokość montażowa wynosi 71 mm. Do instalacji przetwornika w pojeździe niezbędny jest otwór o średnicy 144 mm. Wymiary zewnętrzne głośnika wynoszą 175 mm. Urządzenie pasuje do wielu modeli samochodów. Do zestawu dołączone zostały maskownice. 

Komponentowy system głośnika

Średniotonowy przetwornik XUSM6 doskonale spisuje się jako uzupełnienie separowanego systemu car audio. Samochodowy zestaw stereo składający się z osobnych głośników odpowiadających za przetwarzanie niskich, średnich i wysokich częstotliwości uważany jest za najefektywniejsze rozwiązanie dla uzyskanie optymalnego brzmienia. Zamontowanie w pojeździe urządzenia marki Xcelsus gwarantuje niezapomniane wrażenia akustyczne w czasie każdej podróży samochodem.

Dane techniczne

Impedancja : 4 Ohm
Moc nominalna (RMS): 120W
Moc maksymalna / szczytowa: 200W / 300W
Materiał membrany: Papier czerpany
Średnica woofera: 165 mm (6,5")
Średnica magnesu: 100 mm (4")
Skuteczność: 91 dB
Głębokość montażowa: 65 mm
Średnica montażowa: 145 mm
Fo: 96,028 Hz
Mms: 15, 128 g
Mmd: 14,248 g
Qms: 6,486
Qes: 0,602
Qts: 0,0551
Vas: 4,543 L

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator