Xcelsus

Xcelsus XT28 głośniki wysokotonowe

Kod produktu: xcelsus-xt28

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Xcelsus XT28

Tweeter Xcelsus XT28 to urządzenie nowej generacji, które jest idealnym uzupełnieniem fabrycznie zamontowanego zestawu car audio. Zastosowanie tego wysokiej klasy sprzętu znacząco poprawi parametry samochodowego systemu nagłośnienia. Głośnik wysokotonowy, wyposażony w membranę kopułkową o średnicy 28 mm zapewnia precyzyjną kontrolę dźwięku w górnym paśmie przenoszenia. Bogate w szczegóły, dynamiczne brzmienie przekłada się na wysoki realizm emitowanego dźwięku, dzięki czemu model XT28 dostarcza każdemu użytkownikowi niezapomnianych wrażeń akustycznych.

Tekstylna kopułka

Projektując model Xcelsus XT28 wykorzystano nowoczesną technologię, ale sięgnięto też po sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest zastosowanie w konstrukcji urządzenia klasycznej tekstylnej kopułki. Wykonany z materiału element charakteryzuje się optymalną elastycznością. Dzięki temu przetwornik może emitować naturalny, wyrafinowany i krystalicznie czysty dźwięk. Tego typu kopułki pozwalają na osiągnięcie pewnego, wysokiego i stabilnego poziomu brzmienia w każdych warunkach. 

 
 
 

Wysokiej jakości komponenty akustyczne modelu Xcelsus XT28 

Równomierne pokrycie przestrzeni samochodu wysokimi tonami to zadanie, z którymi Xcelsus XT28 radzi sobie znakomicie. Odpowiedzialny za przetwarzanie górnej części pasma przenoszenia 28-mm głośnik z tekstylną kopułką wyposażony został w potężny system magnetyczny. Jego harmonijna współpraca z wykonanymi z wytrzymałych materiałów cewkami drgającymi, nadaje samochodowemu systemowi audio klarowności. Wysoka szczegółowość brzmienia muzyki przetwarzanej przez głośnik wysokotonowy XT28 jest efektem wsparcia jego konstrukcji rozwiązaniami stosowanymi w ramach SQL - SOUND QUALITY LOUD. Nowoczesna technologia wykorzystana przy tworzeniu tego urządzenia sprawia, że emituje on precyzyjny, krystalicznie czysty, pozbawiony zniekształceń dźwięk. Wysoka jakość odsłuchu zostaje utrzymana nawet przy długim użytkowaniu tweetera oraz przy odtwarzaniu muzyki na bardzo wysokich poziomach głośności.

Nowoczesny design modelu 

Xcelsus XT28 to wysokotonowy głośnik, który doskonale spisuje się pod względem akustycznym, ale nie tylko. Jego klasyczny, utrzymany w ciemnych barwach design sprawia, że urządzenie łatwo wtapia się w otoczenie. Jest to niezwykle ważne w przypadku głośników samochodowych, które mają być doskonale słyszalne, ale niekoniecznie muszą rzucać się w oczy. Niewielkie rozmiary przetwornika sprawiają, że jest on wyjątkowo funkcjonalnym sprzętem, stosowanym w wielu typach pojazdów. 

 

Nowa marka w polskiej branży car audio

Produkty firmy Xcelsus dopiero niedawno trafiły do polskich odbiorców, ale już teraz cieszą się wśród nich ogromną popularnością. Specjalizująca się w projektowaniu rozbudowanych systemów audio car marka posiada w swoim asortymencie m.in. subwoofery, wzmacniacze, woofery oraz kompletne zestawy nagłośnienia samochodowego. Wszystkie urządzenia sygnowane logo firmy Xcelsus łączą cechy SQ takie jak: wysoka klasa emitowanego dźwięku oraz SPL charakteryzujące się znakomitą jakością odsłuchu nawet w przypadku mocnego, głośnego grania. W ofercie tej dynamicznie rozwijającej się marki znajdują się wszelkie niezbędne elementy, potrzebne do skompletowania wysokiej klasy samochodowego zestawu audio.

 

Dane techniczne

Parametry
Średnica  1,1 (cala), 28 mm
Wytrzymałość mocowa (RMS)  60 W
Moc maksymalna  100 W
Częstotliwość  1500-25000 Hz
Skuteczność  93 dB
Układ cewek  SVC 1x4 Ohm
Głębokość montażowa  20 mm
Otwór montażowy  48 mm
Typ magnesu Neodym, średnica 35 mm
Materiał membrany Materiał tekstylny

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator