Morel

Głośniki samochodowe Morel Maximo Ultra 602 Coax

Kod produktu: morel-maximo-ultra-602-coax

EAN: 7290105921451

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Morel Maximo Ultra 602 Coax

Zestaw głośników Morel Maximo Ultra 602 Coax nie bez powodu zaliczany jest do klasy premium. Do budowy przetworników użyto najwyższej klasy materiałów, które nie tylko zapewniają doskonałą reprodukcję dźwięków, ale również sprawiają, że głośniki cechują się wysoką odpornością i wytrzymałością. To daje pewność, że będą służyły bez problemów przez długie lata. Zestaw został stworzony na kanwie popularnej serii Maximo. Sprawdzona technologia została udoskonalona i wyniesiona na jeszcze wyższy poziom. Maximo Ultra 602 Coax filmy Morel to wysokiej klasy nagłośnienie w przystępnej cenie.  

Maximo Ultra 602 Coax – nowoczesna technologia

Przy tworzeniu zestawu Maximo Ultra 602 Coax wykorzystano technologię współosiowego dwudrożnego systemu głośnikowego. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na reprodukcję lepszego dźwięku, ponieważ pasmo jest dzielone na węższe zakresy, które z kolei obsługiwane są przez specjalnie dopasowane do tego przetworniki. Głośniki są wyposażone w powiększoną cewkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Stożek został wykonany ze specjalnie produkowanego papieru kompozytowego. Zawieszenie wymodelowano komputerowo, co gwarantuje precyzyjne wykonanie. Przetworniki posiadają wbudowane magnesy ferrytowe. Dzięki wykorzystaniu takich materiałów można mieć pewność, że głośniki będą redukować zniekształcenia. Dodatkowo, urządzenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich średnia mierzy 165 milimetrów. Morel Maximo Ultra 602 Coax szczególnie doceniany jest za to, jak radzi sobie z tonami basowymi. 

 

 

 


Najważniejsze dane techniczne

Moc maksymalna głośników Morel Maximo Ultra 602 Coax wynosi 160 W, jednak optymalna, zalecana przez producenta moc to 80 W. Charakteryzuje się skutecznością na poziomie 91 decybeli, a impedancja liczy 4 ohm. Dwudrożny system głośnikowy pozwala na obsługę bardzo szerokiego pasma przenoszenia, które rozciąga się od 55 do 20 tysięcy herców. Krzyżowanie zachodzi na poziomie 5600 herców. 

Przetwornik wysokotonowy został stworzony w technologii Soft Dome Tweeter. Oznacza to, że wyposażony jest w miękką kopułkę, co gwarantuje nie tylko doskonałą reprodukcję dźwięku, ale również daje pewność, że głośnik będzie elastyczny i odporny na urazy. 

System montażowy Morel Maximo Ultra 602 Coax

Dzięki temu, że głośniki zostały zintegrowane, zestaw doskonale sprawdzi się w samochodach, w których nie ma miejsca na zamontowanie tradycyjnego, oddzielnego przetwornika do tonów wysokich, Taka sytuacja może zdarzyć się na przykład w starszych modelach pojazdów. Dobrze nadadzą się również jako nagłośnienie do zainstalowania w tylnych drzwiach. Głębokość otworu montażowego wynosi 63 milimetry. Instalacja nie jest skomplikowana i nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych narzędzi. 

W skład zestawu Morel Maximo Ultra 602 Coax wchodzą dwa egzemplarze przetworników, dwie maskownice oraz akcesoria montażowe. Standardowo sprzedawany jest w kolorze czarnym.

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator