Morel

Głośniki samochodowe Morel Maximo Ultra 602HE MkII

Kod produktu: morel-maximo-602he

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Morel Maximo 602HE MkII - głośniki klasy premium idealne pod radio

Morel Maximo 602HE to wysokiej klasy zestaw głośników oferowany przez firmę Morel. Producent jako jeden z niewielu na rynku samodzielnie projektuje, produkuje oraz testuje każdy głośnik – to gwarantuje nie tylko najwyższą jakość, ale również daje pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą harmonijnie współpracowały. Do budowy Morel Maximo 602HE wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wytrzymałe materiały, które chronią głośnik przed zniszczeniem. Urządzenie może pracować bezawaryjnie przez długie lata, a reprodukowany dźwięk zadowoli nawet najbardziej wymagających pasjonatów muzyki. Dzięki wysokiej skuteczności na poziomie 94 decybeli przy 1 Wacie mocy, głośniki te idealnie sprawdzą się do instalacji bez dodatkowego wzmacniacza. Nie istnieją na rynku lepsze głośniki do montażu pod radio!

Morel Maximo 602HE MkII – odseparowany, dwudrożny system

Zastosowanie dwudrożnego systemu to doskonałe rozwiązanie na zwiększenie możliwości głośnika. Dzięki temu, pasmo przenoszenia dzielone jest na węższe segmenty, które następnie są przydzielane do odpowiednio przystosowanego przetwornika. To pozwala na jeszcze lepsze odtwarzanie zarówno niskich, jak i wysokich tonów. Budowa odseparowana oznacza z kolei, że tweeter i woofer są w osobnych obudowaych – tworząc szeroką scenę dźwięku oraz zachowując kompaktowy, minimalny rozmiar poszczególnych komponentów. Oprócz tego technologia minimalizuje błąd fazy, tym samym przez cały czas pracy zachowuje pole akustyczne w stałej wartości. Dzięki temu wytwarza czyste, kompletne brzmienie nawet w niewielkiej przestrzeni. Morel Maximo 602HE świetnie sprawdzą się w samochodach, w których jest miejsce na zainstalowanie odseparowanego systemu.

Morel Maximo 602HE MkII – budowa wewnętrzna

Średnica całego głośnika mierzy 165 milimetrów. Woofer obsługujący tony niskie wyposażony jest w wydajny magnes neodymowy, a średnica jego cewki wynosi 30 milimetry. Układ napędowy przetwornika wysokotonowego, również działa przy użyciu magnesu neodymowego. Jego cewka mierzy 25 milimetrów. Przetworniki doskonale współgrają ze sobą, stwarzając przestrzeń do cieszenia się muzyką.  

Parametry techniczne Morel Maximo 602HE MkII

Impedancja głośnika wynosi 4 ohm. Moc nominalna, czyli taka, przy której zestaw działa na optymalnych ustawieniach i w zgodzie z zaleceniami producenta to 90 W. Morel Maximo 602HE charakteryzuje się skutecznością na poziomie 94 decybeli, z tego też powodu zestaw ten zadowoli się nawet mocą dostarczoną przez fabryczne radio samochodu. Dzięki zastosowaniu dwudrożnego systemu obsługuje szerokie pasmo przenoszenia – od 60 Hz do 22 kiloherców. Częstotliwość podziału to 2,2 kHz. Tak zaprojektowana technologia sprawia, że wszystkie elementy składowe dźwięku będą świetnie słyszalne, bez niechcianych zniekształceń. 

Morel Maximo 602HE MkII – łatwy montaż i zawartość zestawu

Montaż zestawy Morel Maximo 602HE nie jest skomplikowany, nie wymaga również posiadania żadnych specjalistycznych narzędzi. Głośniki instaluje się w otworze o głębokości 63 milimetrów i średnicy 145 mm. W zestawie znajduje się para głośników niskotonowych M, para wysokotonowych oraz para kondensatorów na przewodach do podłączenia głośników wysokotonowych. Dzięki braku dodatkowych pudełek ze zwrotnicami montaż jest niezwykle prosty, nawet w samochodach, gdzie głośniki wysokotonowe znajdują się na desce rozdzielczej lub w innym miejscu poza drzwiami.  

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator