Morel

Wzmacniacz Morel MPS 4.400 4-kanałowy

Kod produktu: morel-mps-4400

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Wzmacniacz czterokanałowy Morel MPS 4.400

Model MPS 4.400 to czterokanałowy, pełnozakresowy wzmacniacz dedykowany do instalacji samochodowych ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Produkt należy do serii MPS, która charakteryzuje się znakomitymi właściwościami fonicznymi wzmacniaczy. Urządzenie zapewnia doskonałe uzupełnienie systemu nagłośnieniowego w pojeździe za niewielkie pieniądze.

Szerokie możliwości personalizacji i rozbudowania instalacji dźwiękowej w samochodzie

Wybitnie brzmiąca konstrukcja klasy AB wzmacniacza MPS 4.400 wyposażona została w solidny system zasilania MOSFET. Przy impedancji 4 ohm dostarcza moc rzędu 70 W na każdy z czterech kanałów urządzenia. Urządzenie może również zostać mostkowane do dwóch kanałów. Wówczas przy 4 ohmach jest w stanie wyprodukować 200 W na kanał.

Wbudowany do konstrukcji filtr o stromości 12 dB/okt może zostać skonfigurowany jako dolno- lub górnoprzepustowy osobno na każdą parę kanałów. Oferuje jednocześnie bezstopniową regulację częstotliwości odcięcia od 40 Hz do 400 Hz. Obecne wejścia wysokonapięciowe powodują, że MPS 4.400 może z powodzeniem być łączony z fabrycznymi instalacjami nagłośnienia.

Wzmacniacz daje możliwość rozbudowy o inne modele jedno, dwu oraz pięciokanałowe z tej samej serii. Wówczas użytkownik może tworzyć zaawansowane systemy nagłośnieniowe w przystępnej cenie.

Bezpieczna instalacja elektryczna Morel MPS 4.400

W przeciwieństwie do innych dostępnych rozwiązań w tej klasie cenowej, system zasilający MPS 4.400 został wyposażony w specjalnie zaprojektowane zabezpieczenia. Chronią przed wystąpieniem zwarcia czy przeciążenia obwodów, a także nie dopuszczają do wystąpienia zbyt wysokiej temperatury w urządzeniu. 

Specyfikacja techniczna MPS 4.400

Napięcia wejścia RCA mieszczą się w zakresie 200 mV – 5 V. Wbudowane porty typu hi-level eliminują potrzebę użycia specjalnych adapterów, wtedy czułość napięcia wejściowego może być ustawiona w zakresie 400mW do 10V. Kompatybilny kabel zasilający do wzmacniacza powinien posiadać średnicę 4 AWG. Urządzenie waży 3 kg i ma niewielkie rozmiary równe 51 x 315 x 170 mm, jednak można wyciągnąć z niego naprawdę dużą moc nagłośnienia.

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator