Morel

Głośniki samochodowe Morel Tempo Ultra Integra 602

Kod produktu: morel-tempo-ultra-integra-602

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Morel Tempo Ultra Integra 602

Zestaw głośnikowy Morel Tempo Ultra Integra 602 to świetny wybór do samochodów, w których nie ma miejsca na zainstalowanie oddzielnych przetworników. Model zbudowany został w oparciu o technologię cenionej serii Tempo. Sprawdzone modele zostały wzbogacone o nowoczesne rozwiązania, które pozwalają cieszyć się jeszcze lepszej jakości dźwiękiem. Moc nowej serii jest nawet o 30% większa! Brzmienie jest pełne i klarowne, zarówno tony niskie, jak i wysokie są dobrze słyszalne. 

Tempo Ultra Integra 602 - dwudrożny system głośnikowy

Dwudrożny system to popularne rozwiązanie, ponieważ pozwala na przyporządkowanie wąskiego pasma częstotliwości do dedykowanego przetwornika. To sprawia, że wszystkie dźwięki są reprodukowane z odpowiednią mocą i dokładnością. Głośnik wysokotonowy jest zainstalowany równo ze stożkiem woofera, odpowiadającego za niskie tony. Dzięki takiej budowie zintegrowany system tworzy spójne pole dźwięku. Połączenie obu przetworników w jednej obudowie oszczędza sporo miejsca i zestaw może być zainstalowany nawet w starszych modelach pojazdów, w których nie ma tak dużo powierzchni do zagospodarowania, jak w obecnie produkowanych samochodach.

 


Tempo Ultra Integra 602 – nowoczesna technologia 

Moc nominalna zestawu głośnikowego Morel Tempo Ultra Integra 602 wynosi 110 W, natomiast moc maksymalna to 220 W. Zintegrowany dwudrożny system pozwala na obsługiwanie szerokiego pasma częstotliwości – od 50 do 22 tysięcy herców. Charakteryzuje się efektywnością na poziomie 90 decybeli. 

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator