Audison

Audison AP F8.9 BIT wzmacniacz 8-kanałowy z DSP

Kod produktu: audison-ap-f89-bit

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Na zamówienie

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Audison AP F8.9 BIT

Ośmiokanałowy wzmacniacz AP F8.9 bit to najwyższej jakości amplituner samochodowy włoskiej firmy Audison, słynącej z produktów, gwarantujących doskonałe doznania akustyczne. Marka Audison ma długą i bogatą tradycję związaną z projektowaniem oraz produkcją podzespołów do wzmacniaczy i głośników samochodowych. Jej sprzęt jest często używany przez zawodników, którzy startują w najbardziej prestiżowych zawodach typu sound-off, mających na celu wskazanie najlepiej nagłośnionych samochodów w poszczególnych klasach. Audison AP F8.9 bit to połączenie nowoczesnych metod projektowania z najwyższym standardem reprodukcji komunikatów głosowych. Jest fantastycznym rozwiązaniem nawet dla wymagających projektów integracyjnych, w których potrzebna jest ogromna moc i elastyczność, zapewniona przez dziewięciokanałowy procesor DSP. 

 
 
 

 

 
 
audison ap f8.9 bit

audison ap f8.9 bit

Funkcjonalność i wielość możliwości

Rozwiązania architektoniczne AP F8.9 bit należą do najlepszych i najbardziej przemyślanych w świecie systemów car audio. Dzięki wbudowanej technologii Audison USS (Universal Speakers Simulator), AP F8.9 bit może być podłączony do jednostek głównych z funkcją „wykrywania obciążenia głośników”, która monitoruje obecność obciążenia o niskiej impedancji, aby włączyć dźwięk wyjścia. Strojenie radia i komunikacja z portalem bit Drive odbywają się automatycznie. Wielką zaletą amplitunera jest łatwość jego obsługi – bezproblemowo można sparować sprzęt z telefonem oraz komputerem, a także podłączyć do niego pendrive za pomocą portu USB. Zintegrowany procesor wyposażony jest w dedykowane oprogramowanie i siedem wstępnie skonfigurowanych ustawień wstępnych dla funkcji Plug & Sound. Wzmacniacz po podłączeniu do PC współpracuje z systemami Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10. 

 
 
 
 
 
 
 

Dynamika odsłuchu AP F8.9 bit

AP F8.9 bit to wielka moc i wspaniałe, klarowne brzmienie. Dźwięk jest zawsze płynny, pełny, zniuansowany i stabilny, a wszelkie szumy zredukowane są do absolutnego minimum. Amplituner charakteryzuje nowocześnie zaprojektowany Equalizer, którego celem jest wzmocnienie sprawności urządzenia poprzez korekcję dźwięku. DE-EQ - De Equalization - to funkcja odwrotna i ma ją bardzo niewiele wzmacniaczy na rynku – wypłaszcza ona każde wyrównanie zastosowane wcześniej przez źródła OEM. Oznacza to, że stosunek sygnału do szumu jest wyjątkowo wysoki, co w efekcie daje niebywale dynamiczne pole dźwiękowe. 

 

Kompatybilność AP F8.9 bit z innym sprzętem 

Na specjalną uwagę zasługuje informacja, że AP F8.9 bit może instalowany w pojeździe za pomocą iDatalink Maestro AR (sprzedawany oddzielnie) i każdy użytkownik może cieszyć się wyśmienitą integracją z zainstalowaną fabrycznie nawigacją, zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, zestawem głośnomówiącym sterowanym głosem i systemem inforozrywki. Świetnie współpracuje także z systemami fabrycznymi w autach. 

Świetne parametry AP F8.9 bit

Produkt ten zadowoli każdego pasjonata dobrego brzmienia. Jego włoska nazwa brzmi „Prima Forza”, („forza” to siła). Moc amplitunera wynosi 8 x 85 W RMS i 4 x 260 w trybie mostka (RMS przy 4 Ω), przy optymalnym stosunku mocy do rozmiaru. Pasmo przenoszenia częstotliwości oscyluje pomiędzy 20 HZ a 20000Hz. 

 
 
 
audison ap f8.9 bit

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator