Morel

Głośniki samochodowe Morel Hybrid Integra 502

Kod produktu: morel-hybrid-integra-502

EAN:

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Budowa zestawy Hybrid Integra 502

Budowa współosiowa oznacza, że przetwornik niskotonowy został zamontowany na tej samej osi, co przetwornik obsługujący tony wysokie. To pozwala na wytworzenie spójnego pola akustycznego. Zarówno w wooferze, jak i tweeterze, układ napędowy opiera się na magnesie neodymowym. Średnica pierwszego z nich to 54 milimetry, średnica drugiego mierzy natomiast 28 milimetrów. Tak przemyślana technologia sprawia, że głośniki redukują błąd fazy, tym samym oferując niezmienne pole akustyczne. Morel Hybrid Integra 502 posiada osobne terminale wejściowe dla przetworników wysoko- i niskotonowych, dzięki czemu montaż jest łatwiejszy. 

 

 


Morel Hybrid Integra 502

Zestaw Morel Hybrid Integra 502 to jeden z modeli współosiowego dwudrożnego systemu głośnikowego. Produkt posiada doskonale przemyślaną konstrukcję, dzięki czemu jest bardzo wydajny i odporny na uszkodzenia zewnętrzne. To świetny wybór dla osób, które szukają głośników do systemu samochodowego, jednak nie posiadają wystarczającej przestrzeni, by zainstalować zestaw z odseparowanymi przetwornikami.

Morel Hybrid Integra 502 – dane techniczne

Moc znamionowa, czyli optymalna dla pracy zestawu, wynosi 90 W. Impedancja to natomiast 4 ohm. Hybrid Integra 502 może pochwalić się wysoką efektywnością na poziomie 90 decybeli. Wykorzystanie dwudrożnego systemu głośnikowego pozwala na obsługę szerokiego pasma częstotliwości, rozciągającego się od 70 do 25 tysięcy herców. Częstotliwość podziału to 2,2 kHz. Średnica całego głośnika liczy 135 milimetrów. 

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator